Інтерфакс-Україна
15:23 13.06.2013

Економічний блок на чолі з Арбузовим має намір повторити прорив збірної України в Чорногорії - глава Міндоходів

2 хв читати

Економічний блок уряду підготував фундамент, який допоможе країні найближчим часом сильно здивувати інвесторів позитивними економічними змінами, за прикладом успіху збірної України, яка перемогла Чорногорію в гостях 4:0, упевнений міністр доходів і зборів Олександр Клименко.

"Ми маємо рухатися вперед, ми маємо здійснити прорив, і ми це розуміємо. Завдяки злагодженій роботі економічного блоку, за який відповідає перший віце-прем'єр Сергій Арбузов, сьогодні цей план вже впроваджується в життя", - сказав глава Міндоходів на конференції "ABC: Україна і партнери" у Києві в четвер, відповідаючи на репліку управляючого партнера "Ернст енд Янг" в Україні Олексія Кредісова.

Представник великої четвірки позитивно оцінив наміри уряду домогтися поліпшення позицій у світових ренкінгах, подібних Doing Business Світового банку або Corruption Perceptions Index організації Transparency International.

"Наш прогрес у рейтингах необхідний, але, я боюся, що він не достатній, щоб про нас заговорили як про країну, як місце для інвестицій. Треба стати чимось більш яскравим", - вважає О. Кредісов.

Як приклад він навів перемогу збірної України над Чорногорією в гостях 4:0, коли після поразки від цієї команди в Києві та лідерства чорногорців в турнірній таблиці всі букмекери віддавали перевагу балканській країні, а ймовірність перемоги українців оцінювали нижче, ніж вірогідність нічиї.

"Очікування були дуже низькі від України, і ми отримали Wow!-ефект, коли Україна виграла 4:0. Мені здається, можна домогтися такого ж Wow!-ефекту: про нього говоритиме світ, про нього писатимуть газети. Треба грати на сильних сторонах: сланцевий газ, агросектор, сектор IT", - сказав управляючий партнер "Ернст енд Янг".

О.Клименко зазначив, що в уряді розглядають рейтинги, як лакмусовий папір для оцінки правильності своїх дій.

"Україна ще не розкрилася, але ми вже побудували фундамент, на якому ми можемо будувати будинок або нарощувати м'язи, висловлюючись по-спортивному. Ми вже пройшли тренування і вийшли на дистанцію, яка дозволить нам досягти рекордів", - заявив міністр.

"І я маю вас запевнити, що цей Wow!-ефект відбудеться! Сьогодні та структура, та монолітність і швидкість ухвалення рішень (в економічному блоці і уряді - ІФ) дозволяє нам на це розраховувати", - наголосив глава Міндоходів.

ОСТАННЄ

Конгресмен Джо Вілсон заявив про напад РФ на країну НАТО

Авіаційні ресурси повідомляють про закриття двох аеропортів і активність польських ВПС на сході Польщі

Оперативне командування ЗС Польщі повідомило про посиленні заходи на тлі інформації про російські дрони над територією Польщі

Гринчук на зустрічі з місією МВФ обговорила підготовку до ОЗП та реформи в енергетиці

Попри збитки завдані ударами РФ польський бізнес продовжує присутність в Україні – МЗС Польщі

Свириденко закликала посилити санкційний тиск, який вже коштував РФ $160 млрд

Сили оборони відбили з початку доби 152 ворожі атаки - Генштаб

Макрон призначив новим прем'єр-міністром Франції Лекорню

Міністри оборони Британії, Франції, Німеччини, Італії та Польщі проведуть переговори у Лондоні у середу, Шмигаль також візьме участь

2 млрд фунтів стерлінгів військової підтримки для України забезпечено завдяки ініціативі IFU, очолюваній Британією

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА