Інтерфакс-Україна
13:44 18.06.2013

Залізничний рух на ділянці Запоріжжя-Мелітополь повністю відновлено

1 хв читати

Залізничний рух на ділянці Запоріжжя-Мелітополь, який було тимчасово зупинено 18 червня через загоряння в приміському електропоїзді №6505, з 10:40 повністю відновлено.

Як повідомила прес-служба Придніпровської залізниці, за попередніми даними, загоряння, причина якого з'ясовується, сталося о 8:30 в одному з вагонів приміського електропоїзда, який їхав за маршрутом Запоріжжя-1 - Мелітополь, на 1132-му км перегону Канкринівка-Плавні.

Постраждалих серед пасажирів і залізничників немає. Пасажирів електропоїзда доставили на станцію Плавні - Вантажні.

Займання ліквідовано силами та засобами Державної служби з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб ЗСУ повідомляє про зменшення ударів ворога на курському напрямку за останню добу

На ПП "Вишнє-Нємецьке" – Ужгород" з 17 по 19 березня частково обмежать рух вантажівок через ремонт

Мін'юст і Мінцифри працюють над ідеєю Електронного архіву

Суд у Тбілісі виніс ще один вирок Саакашвілі - 4,5 року в'язниці за незаконний перетин кордону

Мирна жителька загинула на Сумщині внаслідок мінометного обстрілу

Голова Укрдержархіву: Думаю, що в 2025 р. Україна очолить світовий рейтинг зі швидкості оцифрування архівів

Міносвіти розіслало в департаменти освіти роз’яснення щодо питань оцінювання результатів навчання в школах відповідно до держстандарту

Україна відповідатиме на атаки, поки Путін не припинить війну, – Єрмак

Міністр культури Точицький задекларував 1,2 млн грн доходів за 2024 рік

Фінансування архівної сфери недостатнє для модернізації, розвитку і побудови сховищ - заступниця міністра юстиції Васильчук

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА