Інтерфакс-Україна
20:30 25.06.2013

Тимошенко очікує рекомендацій німецьких лікарів найближчим часом - дочка екс-прем'єра

2 хв читати

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко сподівається отримати рекомендації від лікарів із берлінської клініки "Шаріте" найближчим часом, повідомила дочка екс-прем'єра Євгенія Тимошенко.

"Думаю, найближчим часом. Поки що вона на знеболювальних, але це необхідно якось вирішувати однозначно. Ми, як сім'я, вважаємо, що їй дійсно потрібне серйозне лікування - або терапія, або операція, - щоб не було таких повторень", - сказала Є.Тимошенко кореспонденту агентства "Інтерфакс-Україна" після зустрічі з матір'ю в ЦКЛ №5 (Харків).

За її словами, після візиту німецьких лікарів у п'ятницю, 21 червня, екс-прем'єр не отримувала нових рекомендацій від них.

"Вони подивилися її, як завжди, поспілкувалися з нею. Сказали, що це серйозно, що її необхідно із цього стану виводити", - сказала Є.Тимошенко.

Вона зазначила, що Ю.Тимошенко, як і раніше, відчуває сильні болі і майже не встає.

Як повідомлялося, 21 червня голова правління клініки "Шаріте" Карл-Макс Айнхойпль і лікар Анетт Райссхауер приїхали до ЦКЛ №5, щоб оглянути Ю.Тимошенко у зв'язку з інформацією про різке погіршення її самопочуття й обговорити її стан здоров'я з українськими колегами.

Німецькі лікарі провели на території лікарні трохи більше ніж три години і поїхали, не спілкуючись із пресою. Члени міжнародної медичної комісії також коментарів не надали.

Як повідомлялося, 17 червня дочка екс-прем'єра Є.Тимошенко повідомила, що стан здоров'я матері погіршився після процедур 14 червня.

Водночас головлікар ЦКЛ №5 Михайло Афанасьєв заявив, що стан екс-прем'єра не є загрозливим. "Як лікар я можу сказати, що нинішній її стан не загрожує ні життю, ні стану здоров'я", - сказав М.Афанасьєв.

Він відмовився підтвердити чи спростувати інформацію про різке погіршення стану здоров'я екс-прем'єра, проте визнав, що в понеділок Ю.Тимошенко не отримувала процедур.

Печерський районний суд Києва 11 жовтня 2011 року засудив Ю.Тимошенко до семи років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів із Росією у 2009 році. Вона відбуває покарання в Качанівській виправній колонії в Харкові з кінця грудня 2011 року.

9 травня 2012 року Ю.Тимошенко перевели з колонії до ЦКЛ №5 (Харків). Тактику і медикаментозне лікування екс-прем'єра визначають німецькі лікарі з клініки "Шаріте" (Берлін).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Завжди був дефіцит ракет SAMP/T

Зеленський про обіцянку Трампа щодо новин про переговори: Я б звернув увагу, що 17 березня 2023 р. МКС видав ордер на арешт Путіна

Росія хоче оточити українських військових на території України - Зеленський

Зеленський утворив делегацію на переговори з партнерами щодо миру у складі Єрмака, Сибіги, Умєрова та Паліси

Військові планувальники зберуться 20 березня у Великій Британії для розробки плану підтримки іноземним контингентом безпеки України - Стармер

Глава МЗС Австрії ознайомилась з ходом відновлювальних робіт у Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії

Зеленський повідомив про успішний удар нової ракети "Довгий Нептун" по ворогу на 1000 км

Фон дер Ляєн: Ми будемо підтримувати зміцнення України та її ЗС відповідно до нашої "стратегії дикобраза"

Прем’єр Нідерландів про відеоконференцію: Досягнута згода підтримки України і продовження тиску на РФ

Україна потребує сильних армії та ОПК і чітких гарантій безпеки – президент Литви

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА