Інтерфакс-Україна
12:38 02.07.2013

Генпрокурор звільнив районного прокурора в Миколаївській області після резонансного злочину проти місцевої жительки

2 хв читати

Генеральний прокурор України Віктор Пшонка своїм наказом у вівторок звільнив прокурора Врадіївського району Миколаївської області Сергія Мочалка після подій навколо резонансного злочину за участю правоохоронців у с. Врадіївці.

Як повідомляє прес-служба Генпрокуратури, С.Мочалка звільнено за неналежне виконання функціональних обов'язків у сфері забезпечення нагляду за законністю під час проведення слідства органами внутрішніх справ.

На виконання доручення генпрокурора до Миколаївської області виїхали співробітники центрального апарату Генпрокуратури України у зв'язку з резонансним злочином проти 29-річної жительки Врадіївського району та подіями, що відбулися 1 липня.

Як повідомлялося, у Врадіївці 26 червня троє чоловіків затягнули в автомобіль 29-річну жінку, вивезли її в лісосмугу біля села Сирового, побили та зґвалтували.

Наразі постраждала перебуває у відділенні нейрохірургії Миколаєва, в неї діагностували відкриті переломи черепа, різані рани на голові, обличчі, численні забої та гематоми. Жінці вже зробили дві хірургічні операції, стан її розцінюється як важкий.

Жертва насильства повідомила слідчому, що її побили та зґвалтували два офіцери міліції - лейтенант Дмитро Поліщук і старший лейтенант Євген Дрижак. У побитті також брав участь місцевий таксист.

Д.Поліщука й таксиста затримали, щодо Є.Дрижака, то він, за даними правоохоронців, має алібі - він нібито в момент злочину чергував у райвідділі.

Перебування другого міліціонера на волі й викликало протести з боку місцевих жителів, які вимагають його негайного арешту. 1 липня вони протестували біля райвідділу міліції з вимогою притягнути до відповідальності причетних правоохоронців.

Наказом міністра внутрішніх справ від посад відсторонено начальника МВС у Миколаївській області Валентина Парсенюка та керівника Врадіївського райвідділу міліції. Таке рішення було ухвалено у зв'язку з тим, що інформацію про напад на місцеву жительку співробітники міліції надали керівництву МВС не в повному обсязі, що не дало змоги швидко розібратися в ситуації та призвело до заворушень.

Розпочато службове розслідування. У Врадіївці працюють фахівці основних підрозділів апарату МВС. На місце події виїхала комісія на чолі з начальником Головного штабу Володимиром Березаном.

Інтернет-видання "Новини-N" із посиланням на слова начальника Врадіївського РВВС, підполковника міліції Віталія Синицького передають, що під час протистояння жителів населеного пункту та співробітників міліції десятеро міліціонерів дістали різних травм.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Масштабну лісову пожежу ліквідовано на Донеччині - ДСНС

Зеленський нагородив почесною відзнакою "За мужність і відвагу" 19 окрему Південнобузьку бригаду радіо- і радіотехнічної розвідки особливого призначення ПС ЗСУ

Зеленський нагородив почесною відзнакою "За мужність і відвагу" 225 зенітний ракетний полк Повітряних Сил Збройних Сил України

Зеленський: Є домовленість про обмін з РФ 1 200 людей

Росіяни знов вдарили по Херсону керованими авіабомбами в районі автомобільного мосту — ОВА

Кількість загиблих внаслідок удару РФ по Краматорську зросла до 4 людей – ДСНС

У найближчі дні в Україні збережеться спекотна погода, у східних та західних областях – короткочасні дощі, місцями грози

Двоє людей загинули та 11 поранено на Херсонщині через російські обстріли – поліція

В Мінкультури обговорюють створення професійної спільноти театральних критиків

Колишній спецпрокурор Трампа Джек Сміт став об’єктом федерального розслідування в США - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА