Інтерфакс-Україна
11:33 03.07.2013

"Свобода" вимагає звинуватити ґвалтівників-міліціонерів із Врадіївки в замаху на вбивство

1 хв читати

Фракція "Свобода" вимагає перекваліфікувати кримінальне провадження з побиття та зґвалтування Ірини Крашкової на замах на вбивство.

"Ми вимагаємо перекваліфікувати кримінальну справу із завдання тілесних ушкоджень у замах на вбивство", - заявив народний депутат України Едуард Леонов (фракція "Свобода") в парламенті в середу.

Він зазначив, що його фракція підтримує вимоги інших опозиційних фракцій заслухати у Верховній Раді генпрокурора щодо розслідування цієї справи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Петиція до Кабміну про посилення держполітики у сфері пошуку безвісти зниклих набрала 25 тис. голосів

СБС знищили РЛС і ще два ЗРК в тилу окупантів

Артінсталяцію про приєднання України до єдиної роумінгової зони ЄС відкрили на київському вокзалі

До 17 січня у Києві та області очікується зимова погода - Укргідрометцентр

Комітет нацбезпеки рекомендував Раді звільнити міністра оборони Шмигаля - Фріз

На Закарпатті правоохоронці встановлюють обставини смерті 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі

В Херсоні внаслідок російського удару загинула жінка

Голова комітету Ради Бабак: Встановлення пропускних рамок у закладах освіти може сприяти підвищенню безпеки

Комітет нацбезпеки не підтримав включення до порядку денного сесії Ради звільнення голови СБУ Малюка – нардеп Фріз

В Україні 405 тис. га лісів потребують розмінування, у 2026 році на Київщині очистять 45 га

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА