Інтерфакс-Україна
13:56 04.07.2013

Янукович ініціював заснування Держпремії України імені Богдана Ступки

1 хв читати

Президент України Віктор Янукович підписав доручення щодо заснування Державної премії України імені Богдана Ступки.

Як повідомляє прес-служба глави держави, В.Янукович доручив прем'єр-міністру Миколі Азарову до 20 серпня 2013 р. забезпечити підготовку та внесення на розгляд Верховної Ради проекту закону про внесення змін до закону України "Про державні нагороди України" щодо встановлення Державної премії України імені Б.Ступки.

Як наголошується в повідомленні, відповідне доручення підписано "з метою відзначення вагомих творчих здобутків у справі театрального мистецтва та увічнення пам'яті видатного українського митця Богдана Ступки".

Як повідомлялося, Герой України, народний артист України, лауреат національної премії ім.Т.Шевченка, академік Національної академії мистецтв України Б.Ступка помер 22 липня 2012 року на 71-му році життя.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Штормове попередження оголошене на понеділок у 6 областях України через грози, град та шквали

Порошенко подав до суду на секретаря РНБО Литвиненка за внесення змін в санкційний указ проти нього – адвокат

Поліція оштрафувала на 340 грн велосипедистку, яка в Києві проїхала на червоне світло

Профільний комітет Ради триматиме на контролі ситуацію в Лаврі та Софії Київській - Потураєв

Київський Blockbuster Mall отримав незначні пошкодження під час нічної атаки

До України з полону повернулися 307 військовослужбовців – президент

В Києві були госпіталізовані 3 з 14 постраждалих вночі, одного вже виписали – мер

Найближчі дні в Україні будуть теплими, але у більшості областей пройдуть дощі, місцями град і шквали

Віцепрем’єр Кулеба обговорив з місією МВФ відновлення інфраструктури, житло для переселенців та підготовку до URC-2025

У Херсонській області 2 загиблих та 11 поранених цивільних внаслідок обстрілів РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА