Інтерфакс-Україна
14:39 09.07.2013

У Кабміні запевняють, що Лівадійський палац у Криму закритий для туристів не через день народження Януковича

1 хв читати

Відвідування Лівадійського палацу в Криму закрите для туристів 9 липня, але не через святкування дня народження президента України Віктора Януковича, а через проведення урядової наради, повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

У повідомленні наголошується, що в окремих засобах масової інформації поширено інформацію, що нібито Лівадійський палац у Криму 9 липня закрили для відвідування через офіційне святкування дня народження президента України.

"Повідомляємо, що відвідування Лівадійського палацу сьогодні справді обмежене через проведення розширеної урядової наради. Як відомо, там під головуванням прем’єр-міністра України Миколи Азарова відбулася нарада з розгляду регіональних аспектів реалізації державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки", - йдеться в повідомленні прес-служби у вівторок.

В.Януковичу 9 липня виповнюється 63 роки.

ОСТАННЄ

Президент Польщі: Ціною миру не може бути досягнення стратегічних цілей агресором, а агресором була і є РФ

Вночі безпілотники масовано атакували тимчасово окупований Крим, зокрема електропідстанцію в Красноперекопську

Сили оборони України у ніч проти суботи знешкодили 89 ворожих БпЛА, є влучання БпЛА на 15 локаціях, а також балістичної ракети на одній локації – ПС ЗСУ

Ворог атакував Херсонщину, шестеро людей постраждали - ОВА

РФ шахедами атакувала пункт пропуску "Орлівка" на кордоні з Румунією, він призупинив роботу

Під ворожим обстрілом опинилися 18 населених пунктів Запорізької області, є постраждала

Ворог ударив по півдню Одещини, двоє постраждалих

ДСНС: Кількість загиблих у Тернополі зросла до 32, серед них шестеро дітей

Окупанти за добу втратили 1 170 осіб та 74 од. спецтехніки

22 листопада: Яке сьогодні свято, все про цей день

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА