Інтерфакс-Україна
13:51 10.07.2013

У Харківській області виявлено врожай конопель із 12 млн кущів

1 хв читати

Співробітники управління із боротьби з незаконним обігом наркотиків ГУ МВСУ в Харківській області виявили поле площею близько 70 га, яке було незаконно засіяно коноплями.

Як повідомили у відділі зі зв'язків з громадськістю ГУ МВСУ в Харківській області в середу, вирощуванням конопель займалося одне з місцевих сільгосппідприємств.

"Це товариство з обмеженою відповідальністю, в якого є ліцензія на здійснення діяльності з перевезення, зберігання та культивування маку і конопель. Але необхідних документів, що дозволяють вирощувати коноплі саме на цьому полі, у нього не було. Крім того, плантація не була обладнана необхідними засобами охорони", - розповіли у ВЗГ.

Цей факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 320 (порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їхніх аналогів або прекурсорів) Кримінального кодексу України.

Директору товариства з обмеженою відповідальністю пред'явлено повідомлення про підозру в скоєнні злочину.

Правоохоронці вилучили понад 12 мільйонів кущів коноплі загальною вагою майже 122,5 т. Вартість цієї наркосировини за цінами чорного ринку становить понад 1,28 млрд грн.

"За рішенням Київського районного суду співробітники міліції вживають заходів зі знищення всіх нарковмісних рослин, які були вилучені на полі. Найближчим часом запланована остаточна оранка ділянки і спалювання незаконно висіяних наркокультур", - зазначили у ВЗГ.

ОСТАННЄ

14 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Трубу, якою росіяни проникали в Куп'янськ знищено Силами оборони України

Італія підтримала Бельгію у протидії плану ЄК щодо використання заморожених російських активів - ЗМІ

Стармер та фон дер Ляєн обговорили використання російських активів на користь України – ЗМІ

Опубліковано список громадян Білорусі, яких разом з п'ятьма українцями відпустили з в'язниць в Україну

Укрзалізниця повідомила про затримки й зміни в розкладі руху поїздів з Одеси внаслідок відсутності енергопостачання

Російський дрон влучив у багатоповерхівку в Сумах, попередньо без постраждалих – в.о. мера

Мінсільгосп США зменшив прогноз експорту зерна з України на 2,6 млн тонн

Сили оборони відбили з початку доби 146 ворожих атак - Генштаб

Розвідка Міноборони Великої Британії спростовує заяви російського командування про успіхи на фронті

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА