Інтерфакс-Україна
16:36 10.07.2013

На Долобецькому островi в Гiдропарку iнвестори облаштують майданчики для пляжного футболу та баскетболу

2 хв читати
На Долобецькому островi в Гiдропарку iнвестори облаштують майданчики для пляжного футболу та баскетболу

Iнвестори облаштують у Гiдропарку спортивнi майданчики для пляжного баскетболу та футболу, а в парку Дружби народiв - спортивний парк.

Як передає кореспондент агентства "Iнтерфакс-Україна", конкурсна комiсiя Київської мiської державної адмiнiстрацiї (КМДА) на засiданнi в середу оголосила результати iнвестицiйних конкурсiв щодо цих трьох об'єктiв.

Так, переможцем конкурсу зi створення сучасної зони вiдпочинку з пляжного баскетболу на пляжi "Венецiя" на островi Долобецький у Днiпровському районi було визнано ТОВ "Федерацiя баскетболу мiста Києва".

Згiдно з умовами конкурсу, на територiї площею 0,31 га мають бути облаштованi два майданчики для баскетболу, трибуна зi збiрно-розбiрних конструкцiй та пiдтрибуннi примiщення. Орiєнтовна вартiсть проекту - 917 тис. грн.

Переможцем конкурсу з облаштування спортивної бази для пляжного баскетболу, футболу та iнших видiв спорту на територiї пляжу "Венецiя" на островi Долобецькому в Днiпровському районi визнано ТОВ "Мiсто спорту".

У рамках проекту на територiї площею 4,89 га буде облаштовано шiсть футбольних полiв, зокрема по одному - з трав'яним i штучним покриттям i трибунами, а також спортивний майданчик i адмiнiстративну споруду. Вартiсть проекту - 14,4 млн грн.

Конкурс iз будiвництва спортивного парку на територiї парку культури та вiдпочинку "Дружби народiв" у Деснянському районi виграло ТОВ "Iнновацiйний спортивний парк". Згiдно з умовами конкурсу, iнвестор має облаштувати на територiї 14,5 га комплексну спортивну зону, зону лицарських змагань, дитячий майданчик, зону вiдпочинку, а також зони для занять вейкбордичними та воднолижними видами спорту в катернiй i канатнiй версiях. Загальна вартiсть проекту - 19,75 млн грн.

Усi три конкурси було оголошено 7 червня, i для участi в них надiйшло по однiй заявцi, подавачiв яких i було визнано переможцями.

Також 7 червня було оголошено ще один конкурс - на облаштування спортивно-рекреацiйного комплексу на островi Долобецькому, в рамках якого пропонується на територiї 3,3 га побудувати майданчики для тренажерiв, футбольний i баскетбольний майданчики, танц-хол, ресторан на 50 мiсць. Загальна вартiсть проекту - 20,5 млн грн.

Однак заявок для участi в цьому конкурсi не надiйшло, i комiсiя продовжила його термiн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

П'ятеро депортованих із РФ українців оголосили голодування на грузинському кордоні - ЗМІ

Україна підготувала проєкт угоди з США щодо дронів, готова обговорити і укласти її – розмова Зеленського з Трампом

Зеленський про пакети допомоги з поставками Україні американської зброї: це буде хорошим прикладом для інших країн НАТО

Апеляційний суд визнав незаконним виділення землі під НВМК біля Мархалівки під Києвом – КЕКЦ

Окупанти намагаються закріпитися в Родинському, щоб захопити Покровськ та Мирноград - DeepState

Визнання Радою депортації українців з Польщі в 1944-1952рр не несе ризиків загострення міждержавних відносин – юрист

Заклик до РФ повернути українських дітей підписали 38 країн разом з Радою Європи та ЄС

Внесок Швеції на підтримку постачання американської зброї для України - $275 млн

Нацполіція попереджає про нові вибухові загрози: на ворожому дроні на Сумщині були міни ПТМ-3

Рютте вітає фінансові пакети від Данії, Норвегії та Швеції для допомоги з поставками Україні американської зброї

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА