Інтерфакс-Україна
13:22 15.07.2013

Боїнг-737 UTair із Москви викотився за межі смуги в аеропорту "Київ", ніхто не постраждав

1 хв читати

Боїнг-737 UTair iз Москви викотився за межi смуги в аеропорту "Київ", нiхто не постраждав

Лiтак Boeing-737-500 компанiї UTair, що здiйснював рейс Москва (Внуково) - Київ, о 12.15 у понедiлок в аеропорту "Київ" викотився за межi злiтно-посадкової смуги.

"У результатi надзвичайної подiї нiхто iз 77 пасажирiв та членiв екiпажу не постраждав, пасажирiв доправлено в аеропорт. Аеропорт закрито до з'ясування обставин", – йдеться в повiдомленнi аеропорту.

Як уточнили агентству "Iнтерфакс-Україна" в прес-службi аеропорту, орiєнтовно вiн може бути вiдкритий до 14:15, в iншому разi буде затримано три рейси.

Група "ЮТейр" за пiдсумками 2012 року перевезла 9,3 млн осiб. Основним акцiонером є ВАТ "Сургутнафтогаз", який володiє 60,67% акцiй. У парку групи понад 250 лiтакiв i бiльше нiж 350 вертольотiв рiзних типiв i класiв.

Мiжнародний аеропорт "Київ" (Жуляни) входить до п'ятiрки найбiльших аеропортiв України за пасажиропотоком.

У сiчнi-червнi аеропорт збiльшив пасажиропотiк у 2,7 разу порiвняно з аналогiчним перiодом 2012 року - до 816,757 тис. пасажирiв.

ОСТАННЄ

Міноборони разом зі SpaceX уже вирішує проблему використання Starlink на російських БпЛА – Федоров

Нацполіція: Нові підозри у найманстві і держзраді отримали бойовики ПВК "Вагнер"

У Путіна наразі говорять про можливість зустрічі із Зеленським лише у Москві

Офіс генпрокурора: Конкурсна комісія з відбору керівництва САП формується на законі, а не публічних оцінках

Федоров обговорив з міністром оборони Нідерландів військове співробітництво та підтримку винищувачів F-16

Супермаркети Деснянського району Києва перейдуть на цілодобовий режим, працюватимуть як Пункти незламності

У соцмережах шириться інформація про двостороннє енергетичне перемир’я, офіційних підтверджень не надходило

Отримали першу партію енергетичного обладнання від уряду Німеччини - Свириденко

Ветеран-командир бойової машини може працювати в менеджменті логістики та службах технічної підтримки автопарків - Мінветеранів

США та Україні бракує чіткого бачення гарантій безпеки — голова євроінтеграційного комітету Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА