Інтерфакс-Україна
17:23 16.07.2013

Родині дівчинки, загиблої в кримському санаторії, надано 100 тис. грн

1 хв читати

Кабінет Міністрів України надав родині дівчинки, загиблої в кримському санаторії "Юність", 100 тис. грн матеріальної допомоги.

Відповідне розпорядження №515-р від 19 червня розміщено на офіційному сайті уряду у вівторок.

Як повідомлялося, 30 травня в санаторії "Юність" (смт. Сімеїз) обвалився балкон на третьому поверсі, внаслідок чого дві дівчинки, жительки Львова, дістали травм різних ступенів тяжкості й були госпіталізовані до Лівадійської лікарні. Одна з них від отриманих травм померла.

Спальний корпус санаторію, де обвалився балкон, було побудовано ще в 1906 році. Установа перебуває у віданні Міністерства охорони здоров'я України. У 2012 році міністерство внесло санаторій "Юність" до списку не рекомендованих санаторно-курортних установ у зв'язку з поганим станом матеріально-технічної бази, невідповідним ставленням до підготовки до сезону, занедбаністю номерного фонду.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У двох районах Миколаєва зникло світло після атаки РФ

Командир 125-ї бригади Третього армійського корпусу відправив офіцерів на Куп’янський напрямок

У ЦПД спростували можливість російського десанту в Одеську область і назвали це ворожими вкидами

Зеленський-Путіну: Україна не дозволить контролювати потенційні президентські вибори в країні

Цивільний постраждав внаслідок удару російського дрону по автівці в Харківській області

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії, Трамп пояснив причину

На фронті більше 140 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії

Ситуація в енергосистемі України через удари перебуває в найгіршому стані як мінімум з вересня 2024р – МАГАТЕ

Зустріч з американськими та європейськими партнерами в США завершена, домовилися про подальші кроки - Умєров

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА