Інтерфакс-Україна
11:32 17.07.2013

Українців немає серед постраждалих під час аварії поїзда в Таїланді - МЗС

1 хв читати

Українців немає серед постраждалих унаслдідок сходженння з рейок потягу в Таїланді, заявляють у Міністерстві закордонних справ України.

"Українців немає серед постраждалих", - заявив агентству "Інтерфакс-Україна" директор департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс.

Як повідомлялося, пасажирський поїзд, що прямував з Бангкока до Чіангмайя, зійшов з рейок у гірській провінції Фре. Близько 20 пасажирів поїзда, більшість з яких є іноземними туристами, дістали легких травм; одна людина перебуває у важкому стані.

Триває розслідування причин аварії; імовірно, всьому виною був поганий стан рейкового полотна. Це вже друга аварія на лінії, що трапилася в липні, але в першій пригоді ніхто з пасажирів не постраждав.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двоє цивільних постраждали внаслідок атаки російських БпЛА на Запоріжжя - ОВА

Запоріжжя під атакою російських БпЛА, виникла пожежа - ОВА

Падіння уламків збитих російських дронів зафіксовано в кількох локаціях Києва – КМВА

Відключень електро- та водопостачання у зв'язку з атаками російських дронів у Києві не допущено, є точкові аварії - КМВА

Магістральний аміакопровід "Тольятті-Одеса" пошкоджено через обстріл в Донецькій області – ОВА

Кличко попередив про перебої зі електрикою й водопостачанням через атаку російських БпЛА

Трамп вважає, що Україна і РФ невдовзі опиняться за столом переговорів і не виключає застосування додаткових санкцій проти РФ

Лозівське КП "Теплоенерго" відбило масштабну кібератаку – мер

Трамп вважає, що Україна і РФ невдовзі опиняться за столом переговорів і не виключає застосування додаткових санкцій проти РФ

Сили оборони відбили з початку доби 199 ворожих атак - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА