Інтерфакс-Україна
13:54 17.07.2013

У покинутому стовбурі шахти в Донецькій області знайдено два трупи - МВС

2 хв читати

Із покинутого стовбура шахти "Іловайська" в Донецькій області в ніч на середу було піднято тіла двох чоловіків 26 і 29 років, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у Головному управлінні МВС у Донецькій області.

"За словами батьків загиблих, чоловіки займалися тим, що потрапляли в старі шахтні стовбури і збирали там вугілля, металобрухт. Перед тим як їхати, вони повідомили про це друзям. Через дві години зв'язок з ними перервався - друзі не змогли до них додзвонитися. Тоді товариші звернулися до сільради, а з сільради викликали міліцію", - повідомив агентству начальник центру громадських зв'язків облуправління міліції Ігор Дьомін.

За його словами, тіла чоловіків без ознак життя були знайдені на глибині 50 метрів, і при них не було виявлено жодних спеціальних інструментів. Тіло одного загиблого підняли на поверхню о 3 годині ночі, другого - о 6 годині ранку.

І.Дьомін також розповів, що згодом на глибині 10 метрів цій шахті були зроблені виміри, які показали, що концентрація кисню там становить лише 5%, і дорівнює концентрації метану.

Тіла загиблих були відправлені на судмедекспертизу. Відомості про подію були внесені до Єдиного державного реєстру за ч.4 ст.240 Кримінального кодексу України (порушення правил охорони або використання надр, що призвело до загибелі людей).

Інформагентство "ОстроВ" з посиланням Донецьке облуправління міліції повідомляє, що першим на пошуки зниклих виїхав їхній знайомий після того, як не зміг до них додзвонитися, і в районі с.Широке виявив автомобіль одного зі зниклих, поряд з яким нікого не було. У пошуково-рятувальних заходах брали участь міліція, рятувальники і медпрацівники.

У міліції також повідомили виданню, що цей стовбур шахти не є копанкою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єрмак провів онлайн-розмову з радниками з питань безпеки шести країн і НАТО щодо миру в Україні

Понад 50 тис. громадян у "Дії" обрали склад Антикорупційної експертної групи при агентстві PlayCity

Німеччина призупинила експорт зброї до Ізраїлю, яка може бути використана в Секторі Гази

"Фокстрот" відкрив 6-й магазин у Кривому Розі

Нікополь під обстрілом: загинула 56-річна жінка, поранено чоловіка

Програма "Контракт 18-24" для операторів дронів залучила вже 46 підрозділів - Паліса

Пожилая женщина получила ранения в результате вражеского обстрела Купянска

Літня жінка отримала поранення внаслідок ворожого обстрілу Купʼянська

Примусова евакуація родин з дітьми оголошена з Ярового та 19 населених пунктів Лиманської громади

Україна разом із Молдовою мають рухатись у перемовному процесі щодо вступу в ЄС - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА