Інтерфакс-Україна
18:04 19.07.2013

Земля в 2013 році пережила п'ятий за рахунком найспекотніший червень в історії

1 хв читати

Планета Земля пережила п'ятий найспекотніший червень за всю історію ведення статистики, повідомили в п'ятницю в Національному управлінні океанічних та атмосферних досліджень США.

За даними фахівців, середня температура в червні цього року на всіх континентах становила 16,14 градусів за Цельсієм.

Цей показник перевищив середню червневу температуру в XX столітті на 0,64 градуси.

Температурні рекорди в червні 2013 року були встановлені в більшій частині півночі Канади, на заході Росії, на півдні Японії, на Філіппінах і на південному заході Китаю.

Тим часом, у країнах Європи і Центральної Азії, навпаки, зареєстровані невластиві цим регіонам більш низькі літні температури.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль: Кредит ЄС на EUR90 млрд зміцнює обороноздатність України та є стратегічним кроком для безпеки Європи

Сибіга привітав рішення Євроради: попри сподівання РФ, підтримка з боку Європи не послабшає

ЗСУ: У 2025р зафіксовано більше 6,5 тис випадків застосування росіянами небезпечних хімічних речовин на полі бою

Європейські лідери схвалюють надання кредиту для України

ЦПД: Кремль формує готовність суспільства до продовження війни, незважаючи на нібито "прагнення до миру"

ОК "Північ": ворог двома "Геранями-2" обстріляв житловий масив Новгорода-Сіверського, поранено цивільного

Україна не закриє жодну церкву, йдеться про те, щоб УПЦ відмовилася від афілійованості з РФ – Ковальська

Галущенко і Гринчук опублікували електронні декларації, які подаються при звільненні

Заступниця голови ОП Ковальська: 704 релігійні об’єкти постраждали в результаті агресії РФ

Заступниця голови ОП Ковальська: Планується, що до кінця року до ГКУС приєднаються ще 7 іноземних вишів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА