Інтерфакс-Україна
18:18 22.07.2013

Переатестація міліціонерів зі скандальної Врадіївки відбудеться на початку серпня - МВС

2 хв читати

Позачергову атестацію працівників Врадіївського райвідділу УМВС України в Миколаївській області, згідно з дорученням міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка, заплановано на початок серпня.

Як повідомляє управління зв'язків із громадськістю МВС України, наразі завершується підготовчий етап щодо організації проведення атестації. Готуються атестаційні листи на працівників, і 1-2 серпня планується проведення їх атестації за участю працівників апарату МВС, про результати якої обов'язково буде поінформовано громадськість.

Глава МВС В.Захарченко на засіданні консультативно-експертної ради заявив, що в липні цього року міністерство вже провело позачергову атестацію особового складу підрозділів боротьби з незаконним обігом наркотиків.

"Ми розпочали перевірки саме з цього підрозділу, адже до нього наразі виникає найбільша кількість запитань. На сьогодні результати тестування ще опрацьовуються. Підбиваються підсумки", - сказав він.

Міністр також звернувся до всіх із проханням у разі наявності інформації стосовно роботи співробітників цього напряму, претензій або зауважень надати такі дані. "Ми готові вислухати. Підсумки атестації ще не підбито, поки що ми все аналізуємо", - підсумував глава МВС.

Як повідомлялося, наприкінці червня в Миколаївській області побили та зґвалтували 29-річну жительку смт. Врадіївки Ірину Крашкову. В скоєнні злочину підозрюють двох правоохоронців.

Місцеві жителі заявили, що цей випадок - не перший у районі, проте раніше злочини замовчувалися і не розслідувалися належним чином. Місцева міліція об'єктивно не розслідувала їх, а вибивала показання з випадкових людей для поліпшення статистики розкриття злочинів.

7 липня активісти вирушили пішим ходом на Київ. 18 липня ввечері вони встановили на майдані Незалежності два намети, щоб вимагати відставки міністра внутрішніх справ. У ніч на 19 липня правоохоронці затримали дев’ятьох учасників врадіївського маршу на майдані Незалежності за невиконання вимог міліції та спроби фізичного опору. Ініціатора врадіївського маршу Василя Любарця засуджено до 10 діб адміністративного арешту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог знову атакував Одесу ударними дронами, пошкоджено припортову інфраструктуру та цивільне судно

Ворог за добу втратив 174 особи на покровському напрямку - Генштаб

Активність БПЛА ускладнює відновлення залізничної інфраструктури поблизу Коростеня - "Укрзалізниця"

"Довженко-Центр" отримає додаткове фінансування у 2025р

Навроцький на зустрічі з українською делегацією не використовував слів про "бандерівців" і "український націоналізм" - голова УІНП Алфьоров

"Громадське" вважає заяву СБУ щодо очільника СБУ в Одеській області спробою дискредитації журналістського розслідування

Зеленський попросив депутатів і уряд підготувати пропозиції по визначенню нових підходів до святкових днів

Зеленський очікує завтра зранку доповідь від Умєрова та Гнатова щодо підготовлених документів з представниками Трампа

Мінрозвитку планує на 2026р угоду про міжнародні автоперевезення з Албанією та початок перевезень з Марокко

СБУ: Російські спецслужби намагалися влаштувати провокацію проти очільника Служби безпеки в Одеській області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА