Інтерфакс-Україна
14:06 25.07.2013

"Укрзалiзниця" призначила додатковi поїзди в кримському напрямку

1 хв читати
"Укрзалiзниця" призначила додатковi поїзди в кримському напрямку

Державна адмiнiстрацiя залiзничного транспорту України ("Укрзалiзниця") для задоволення потреб населення у перевезеннях призначила додатковий поїзд №294/294 Сiмферополь - Київ.

Як повiдомила прес-служба "Укрзалiзницi", з Сiмферополя додатковий потяг вирушить 3, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 16 i 18 серпня, з Києва - 2, 4, 6, 8, 11, 13, 15, 17 i 19 серпня.

Крiм того, призначено поїзд №583/584 Київ - Сiмферополь, який вiдправиться в рейс iз Києва та Сiмферополя 1 серпня.

Призначено також додатковий поїзд №294/294 Євпаторiя - Київ - Сiмферополь. Вiн вирушить у рейс iз Євпаторiї 4 серпня, з Києва - 5 серпня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Федоров про політичні амбіції: дуже небезпечно думати про щось, окрім своєї посади і роботи

Глава МВС: ключовим досягненням в безпеці цього року став проєкт "Офіцер-рятувальник громади"

На Дніпропетровщині оголошено обов’язкову евакуацію з ряду населених пунктів

Федоров про вибори онлайн: ми сьогодні над цим не працюємо, наразі ніхто не звертався з цього приводу

НКРЕКП розгляне можливість компенсації водоканалам фінансових втрат від занижених тарифів на воду для населення з нетарифних джерел

Мін’юст забезпечив передачу у власність держави майна забороненої КПУ, зокрема центрального офісу

МЗС: РФ вигадала "атаку на резиденцію Путіна" для зриву мирних переговорів

Чоловік загинув через ворожу атаку на Запоріжжі – ОВА

"Укрзалізниця" у січні 2026р. не підвищуватиме вартість перевезень зерновозами

Туск після консультацій лідерів ЄС: Ключовим результатом є готовність США брати участь у гарантіях безпеки для України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА