Інтерфакс-Україна
14:18 25.07.2013

Україна виплатила $120,25 млн за єврооблігаціями-2017

1 хв читати

Міністерство фінансів України здійснило виплату другого купона за єврооблігаціями з погашенням у 2017 році на загальну суму $120,5 млн.

У прес-релізі в четвер, відомство нагадало, що п'ятирічні облігації були розміщені в липні 2012 році з купонною ставкою 9,25% річних на $2 млрд, але з урахуванням подальшого додаткового розміщення у вересні на $600 млн під 7,46% річних обсяг випуску досяг $2,6 млрд.

Згідно з даними Держказначейства, з початку 2013 року до 22 липня в рахунок обслуговування боргу було направлено 15,21 млрд грн (зокрема за зовнішнім боргом 4,72 млрд грн) за плану 19,01 млрд грн, у рахунок погашення - 36,51 млрд грн (19,94 млрд грн) за плану 45,9 млрд грн.

Державні запозичення за цей період становили 85,03 млрд грн (зокрема зовнішні - 17,98 млрд грн) за плану на сім місяців 92,57 млрд грн.

Україна, згідно зі середньостроковою стратегією управління держборгом на 2013-2015 рр., в поточному році планує збільшити державні запозичення на 31,7% - до 92,57 млрд грн із часткою внутрішніх 68,6%.

Кабінет Міністрів прогнозує, що загальні платежі за держборгом зростуть до 116,1 млрд грн, зокрема у рахунок його обслуговування вони становитимуть 35 млрд грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко: Сподіваюсь, що тенденція збільшення кількості жінок в уряді буде набирати обертів

Глава Єврокомісії заявила, що 19-й пакет санкцій вперше торкнеться російського газового сектора

Лаборантка та слюсар оборонного заводу в Миколаївській області викриті на шпигунстві на користь РФ

Уперше українські учні за кордоном можуть взяти участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах

Кабмін передбачив єдину цифрову платформу підвищення кваліфікації педагогів

Кошта – Зеленському: Ми приймемо політичне рішення щодо фінпотреб України на 2026-2027 рр.

Зеленський: 19-й пакет ЄС і американські санкції – хороший сигнал для інших країн приєднатися

Міносвіти проігнорувало рекомендації Освітнього комітету переглянути терміни конкурсів і апробацій підручників на наступний рік - Бабак

Прем’єр-міністр Бельгії назвав вимоги щодо надання репараційної позики Україні за рахунок росактивів

Зеленський прибув на засідання Європейської ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА