Інтерфакс-Україна
10:18 26.07.2013

У Харкові засудили полтавських "гастролерів", які обікрали за місяць 17 квартир

1 хв читати

Московський райсуд Харкова визнав винними учасників ОЗУ (всі - жителі Полтавської області), які за неповний місяць скоїли 17 квартирних крадіжок у Харківській області.

"Двом злочинцям присудили по 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Ще одному покарання призначено з випробувальним терміном на 3 роки. Стосовно четвертого члена банди винесено постанову про закриття кримінальної справи у зв'язку зі смертю - він покінчив життя самогубством у Харківському СІЗО (у травні 2011 року - ІФ)", - ідеться в повідомленні прес-служби прокуратури Харківської області.

У повідомленні також наголошується, що вирок не набув чинності, і прокуратура області має намір оскаржити його у зв'язку з м'якістю вироку. Зокрема, держобвинувач не згоден з умовним терміном, до якого засуджено одного з членів ОЗУ.

Учасники ОЗУ спеціалізувалися на квартирних крадіжках. Вони підшуковували потенційні об'єкти - квартири на перших поверхах із пластиковими вікнами. В Харківській області за неповний місяць наприкінці 2010 р. ОЗУ скоїла 17 крадіжок. Її учасники забирали золоті вироби, комп'ютерну техніку та гроші. Загальна сума завданих ними збитків оцінюється в суму понад 250 тис. грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЗСУ та РДК відбили штурм на Донеччині й взяли в полон 16 російських військових

У Херсоні через ворожий обстріл загинув місцевий мешканець - ОВА

Дві ДТП на Кіровоградщині: одна людина загинула, ще одна постраждала

Дві людини травмувалися внаслідок ДТП у Києві - поліція

Зеленський підписав ще два санкційних укази

Туреччина також розглядає потенційну відправку своїх військових до України в рамках гарантій безпеки – посол Джелял

Нові проєкти щодо посилення воєнної розвідки України обговорив Буданов із канадським філантропом Темертеєм й представниками діаспори

Президент Фінляндії: Росія хоче продовжувати війну, щоб розширити контроль над територіями

Драгоне: питання гарантій безпеки й контингентів союзних країн на території України все ще перебуває "в зародковому стані"

На Харківщині локалізовано лісову пожежу, що охопила понад 100 га - ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА