Інтерфакс-Україна
17:43 05.08.2013

Екс-посол України в США пояснив, чому Янукович не привітав Обаму з днем народження

1 хв читати

Президенти США не очікують від своїх закордонних партнерів вітання з днем народження і зазвичай не вітають їх у відповідь, зазначає надзвичайний і повноважний посол України в США (2003-2005 рр.) Михайло Резнік.

"Традиції відзначення дня народження в США відрізняються від вітчизняних. День народження там не має такого загального публічного характеру, як у нас, і відзначають його, як правило, у вузькому колі рідних і друзів. Несподівані гості або вітання на приватному дні народження, як, наприклад, у Республіці Корея або в Японії, навіть можуть бути сприйняті як втручання в особисте життя", - йдеться в коментарі М.Резніка, текст якого передано агентству "Інтерфакс-Україна" в понеділок.

"Тому практика міжнародних відносин і протокол не передбачають обов'язкового направлення вітання з приватними святами", - наголосив у своєму коментарі екс-посол.

Раніше деякі ЗМІ повідомили, що президент України В.Янукович не привітав із днем народження свого американського колегу Барака Обаму, якому в неділю, 4 серпня, виповнилося 52 роки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Депутатів від ультраправої AfD підозрюють у зборі стратегічної інформації про стан оборони Німеччини - ЗМІ

Уряд вніс зміни в кредитування домогосподарств, які встановлюють сонячні та вітрові електростанції - Міненерго

Сили оборони відбили з початку доби 260 ворожих атак - Генштаб

Уряд додав у проект держбюджету-2026 до 2-го читання у Раді 27,8 млрд грн доходів та 33,6 млрд грн видатків

Кількість постраждалих внаслідок нальоту російських БпЛА в Богодухові зросла до пʼяти – ОВА

Зеленський: Продовжуємо знищення окупанта у Покровську

Удар ворожого БпЛА по Богодухову спровокував пожежу на складі з зерновими

Україна планує дипломатичні заходи у листопаді - Зеленський

У Богодухові Харківської області 4 постраждалих внаслідок ворожого удару

Розпочато підготовче засідання суду у справі Шабуніна - спецпрокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА