20:31 07.08.2013

Ялта має намiр стати головним цiлорiчним курортом Причорномор'я

2 хв читати

Ялта має всi потенцiйнi можливостi стати головним цiлорiчним курортом Причорномор'я, заявив мер мiста Сергiй Iлаш на прес-конференцiї з нагоди 175-рiччя Ялти.

"Поставлено завдання - зробити Ялту головним цiлорiчним курортом Причорномор'я. У курортнiй сферi - створити у Великiй Ялтi єдиний курортний простiр iз європейськими стандартами сервiсу, забезпечити гостям якiсний, рiзноманiтний вiдпочинок, а городянам - комфорт", - конкретизував С.Iлаш.

За його твердженням, сьогоднi розвиток мiста здiйснюється вiдповiдно до стратегiї економiчного та соцiального розвитку Великої Ялти до 2015 року, але цього року потрiбно розробити комплексну програму соцiально-економiчного розвитку Ялти на перiод до 2020 року в рамках стратегiї розвитку Автономної Республiки Крим на перiод 2011-2020 рокiв.

"Згiдно зi стратегiєю в перспективi Ялта - це мiсто зi стабiльно високим добробутом населення, розвиненою курортно-рекреацiйною iнфраструктурою, сферою послуг. Мiсiя Ялти - бути базовим центром України для цiлорiчного санаторно-курортного лiкування, оздоровчого вiдпочинку її населення, центром конгресного, спортивного та круїзного туризму", - уточнив С.Iлаш.

Говорячи про конкретнi напрями розвитку, мер повiдомив, що в соцiальнiй полiтицi, виходячи з нових умов, поставлено завдання - захистити соцiально вразливих людей i створити умови для зайнятостi працездатним городянам, у житлово-комунальному комплексi - системно модернiзувати iнфраструктуру ЖКГ, будувати нове житло та реконструювати наявний житловий фонд.

"В охоронi здоров'я поставлено стратегiчну мету - створити в Ялтi систему охорони здоров'я європейського рiвня. У дiловому життi завдання - забезпечити приплив iнвестицiй i ефективне пiдприємництво. У сферi екологiї - повернути Ялтi репутацiю чистого, охайного, зеленого та затишного мiста", - доповнив С.Iлаш.

Ялтинський мiський голова також наголосив на важливостi того, що за останнi пiвтора мiсяця поставлено низку амбiтних цiлей, зокрема - домогтися того, щоб Ялта стала самодостатнiм i найчистiшим мiстом в Українi.

"За 2013-2015 роки має бути створено такий економiчний потенцiал у розвитку Ялти, який дасть змогу збiльшити бюджет мiста та спрямувати додатковi кошти на вирiшення господарських i соцiальних проблем мiста", - сказав С.Iлаш.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ватажки "ДНР" готують три варіанти звернення до Путіна - ЗМІ

Вертоліт ДСНС доправив пацієнта з політравмою з міста Броди до лікарні у Львові

Єрмак: зустріч Зеленського і Ердогана проходить тет-а-тет, обговорюють Донбас, Кримську платформу і двостороннє співробітництво

Першу партію вакцини Coronavac використовують для вакцинації маломобільних груп і працівників освіти, задіяних у ЗНО - Ляшко

У Великій Британії гарматними залпами вшанували пам'ять померлого принца Філіпа

Зеленський прибув до Туреччини з робочим візитом

У Києві автобус врізався в стовп, обійшлося без постраждалих

Прикордонники не пустили в Україну громадян Білорусі з підробленими довідками про тестування на Covid-19

Український військовий поранений на Донбасі в суботу внаслідок обстрілу - ОТУ "Схід"

У країнах Балтії четвертий день поспіль спостерігається зниження добового приросту хворих на COVID-19

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА