Міліція просить учасників конфлікту на Березняках вирішувати спірні питання в правовому полі
Правоохоронці не захищають інтересів жодної зі сторін конфлікту в столичному мікрорайоні Березняки на ул.Серафимовича, а забезпечують охорону громадського порядку.
Як повідомляє прес-служба УМВС України в Києві у вівторок, міліція виїжджала у вівторок на виклик до Дніпровського району столиці на вул. Серафимовича, 6а, де охоронці забудовника вигнали з території ділянки під забудову людей, які виступають проти початку нового будівництва.
На місці з'ясувалося, що у компанії забудовника в наявності всі відповідні документи для проведення будівництва. Раніше керівництво райуправління зверталося до прокуратури з проханням перевірити законність забудови. Перевірка прокуратури підтвердила законність і наявність всіх відповідних документів для будівництва, зазначили правоохоронці.
13 серпня забудовник планував розпочати перевезення техніки, однак група протестувальників проти забудови намагалася заблокувати проведення робіт. Охорона забудовника відтіснила людей від будмайданчика.
Правоохоронці просять всі спірні питання вирішувати в правовому полі, не порушувати громадський порядок і не провокувати конфліктних ситуацій.
Як раніше повідомлялося, жителі Березняків протестують проти забудови скверу на вул. Серафимовича.