Інтерфакс-Україна
16:31 14.08.2013

Вищий військовий суд Лівії скасував вирок засудженим українцям і передав справу до суду загальної юрисдикції - МЗС

1 хв читати

Вищий військовий суд Лівії на засіданні 14 серпня скасував вирок 19 громадянам України, засудженим до 10 років позбавлення волі, і передав справу на розгляд до суду загальної юрисдикції.

"Зазначений судовий орган скасував попередній вирок, ухвалений у червні 2012 року Військовим судом Тріполі і передав справу для подальшого розгляду до суду загальної юрисдикції", - повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у прес-службі Міністерства закордонних справ України в середу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США завершують співпрацю з Європою у протидії дезінформації з боку Росії, Китаю та Ірану - ЗМІ

МАГАТЕ фіксує шість із семи скомпрометованих ліній електропередач на ЗАЕС

Сибіга: Фінляндія скликає спеціальне засідання Постійної ради ОБСЄ на прохання України

62-річна жінка загинула внаслідок атаки російського дрона на Запорізьку область - ОВА

Експосол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс очолила британську дипломатичну місію у Польщі

Троє людей, серед них двоє рятувальників, поранені за добу на Сумщині через атаки дронів РФ

Оприлюднені СБУ докази щодо Гусарова стосуються подій, що відбулись задовго до початку його роботи у НАБУ, заявили в Бюро

На Харківщині двоє підлітків підірвалися на ВНП, їх шпиталізовано у тяжкому стані

Кабінет міністрів після ворожого влучення у Будинок уряду провів засідання у Клубі Кабміну

Єрмак провів відеодзвінок з радниками з національної безпеки Великої Британії, Німеччини, Італії та Франції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА