Інтерфакс-Україна
15:02 19.08.2013

Уряд збільшив фінансування на доступне житло майже на 109 млн грн, урізавши кошти на здешевлення іпотеки на 150 млн грн

1 хв читати

Кабінет Міністрів України розпорядився скоротити на 150 млн грн фінансування програми "Здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов".

Згідно з розпорядженням уряду № 588-р від 1 серпня 2013 року, оприлюдненим на його сайті в понеділок, йдеться про перерозподіл коштів, передбачених для Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Ці кошти розподілено на дві програми, зокрема, фінансування програми надання держпідтримки на будівництво (купівлю) доступного житла збільшено на 108,528 млн грн.

Фінансування програми "Будівництво, реконструкція, проведення проектних і ремонтних робіт на пріоритетних об'єктах державного та регіонального значення, що перебувають у незадовільному стані та потребують невідкладного проведення зазначених робіт та купівлю обладнання, а також на курортах державного значення" збільшено на 41,472 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Військові закликають виробників до масового впровадження ШІ на полі бою

У Чернігівській області 90% абонентів без світла через аварію в мережі - обленерго

Дві людини загинули внаслідок удару БпЛА по вантажівці в Ізюмі

Єврокомісія сприятиме доступу України до резерву кібербезпеки ЄС - Віркунен

ЄС має працювати над інструментами для визначення походження безпілотників - посол Швеції

Військовий омбудсмен: Військові не мають займатися мобілізацією, системі потрібна реформа

Поліція затримала організатора підпалів ресторанів у Чернігові

Сибіга у річницю Будапештського меморандуму: Україна більше не довіряє порожнім обіцянкам

Окупанти захопили майже 12 кв. км в районі Сіверська за добу, на інших напрямках не просувалися - DeepState

За "Хрест бойових заслуг" щомісяця виплачуватимуть 12 тис. грн - Мінсоцполітики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА