15:31 20.08.2013

ФМС Росії повідомила про повернення до штатного розмитнення українських товарів - Міндоходів

2 хв читати
ФМС Росії повідомила про повернення до штатного розмитнення українських товарів - Міндоходів

Міністерство доходів і зборів України і Федеральна митна служба Росії під час переговорів 19 серпня 2013 року домовилися про те, що додаткові процедури митного контролю стосовно українських товарів не застосовуються, товари українських підприємств перетинають російську митницю в штатному режимі.

"Під час переговорів російська сторона запевнила, що станом на сьогодні додаткові процедури митного контролю щодо українських товарів не застосовуються, товари українських підприємств перетинають російську митницю в штатному режимі. (...) Гостроту проблемної ситуації знято", - повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в ексклюзивному коментарі в прес-службі Міндоходів.

За інформацією прес-служби, було досягнуто принципової домовленості, що "головним інструментарієм для врегулювання і недопущення таких ситуацій надалі стане активізація обміну інформацією між митними органами двох країн, проведення двосторонніх консультацій, вироблення спільних підходів, особливо в тих моментах, коли зачіпаються інтереси українських і російських компаній".

Раніше прес-служба Федерації роботодавців України повідомила, що Митна служба РФ із 14 серпня 2013 року включила до переліку "ризикових" всіх без винятку українських імпортерів, що фактично на невизначений час блокувало постачання товарів з України.

В уряді РФ заявили, що рішення про зупинку імпорту з України ухвалювала Митна служба РФ, на рівні Кабінету Міністрів жодних рішень не було.

16 серпня у Світовій організації торгівлі (СОТ) заявили, що організації нічого не відомо про торгові суперечки між Україною і Росією, Київ не просив про допомогу у врегулюванні цього конфлікту.

"СОТ самостійно не ініціює жодних дії щодо будь-якої країни. Станом на сьогодні ми офіційно не поінформовані про цю суперечку. Всі члени СОТ вдаються до системи врегулювання суперечок, проте наразі жодна зі сторін не скористалася цією можливістю", - повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в СОТ, відповідаючи на письмовий запит.

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов 16 серпня заявив, що український уряд у понеділок, 19 серпня, підготує чіткий план дій щодо проблем з українськими товарами на російській митниці, який може передбачати звернення до СОТ.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА