Інтерфакс-Україна
10:45 21.08.2013

У правозахисника Багірова стріляли з "травмата" - ЗМІ

1 хв читати

У Києві невідомі стріляли в голову правління Міжнародної громадської організації "Міжнародна Ліга захисту прав громадян України" Едуарда Багірова, повідомляє ТСН.

"Це сталося ввечері, коли Багіров вийшов зі свого офісу в центрі Києва. Лікарі швидкої допомоги, які прибули на виклик, з ноги правозахисника дістали гумову кулю на глибині трьох сантиметрів. Стан Багірова задовільний", - йдеться в сюжеті.

Як повідомляють у ТСН, в міліції про постріл дізналися від лікарів: постраждалий із заявою про напад до правоохоронців не звертався, оскільки не хотів розголосу.

"Я поки що не можу сказати, чи це пов'язано з моєю професійною діяльністю, чи це хуліганство. Поки стверджувати, що це пов'язано з моєю роботою, я не хочу, тому що будь-яких загроз рік-два як мінімум я не отримував. Раніше були випадки", - повідомив Е.Багіров.

Міліція інцидент не коментує, а кримінальне провадження відкрито за фактом хуліганства.

За даними "Дзеркала тижня. Україна", інцидент стався в неділю, 18 серпня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон і прем'єр Канади в спільній заяві висунули вимоги до РФ про чіткі зобов’язання щодо України – ЗМІ

Цифрові рішення допомогли ДТЕК скоротити пошук у Європі обладнання для ремонтів після обстрілів – СЕО MODUS X

ВООЗ і Міндовкілля працюватимуть над методикою оцінки впливу екологічної шкоди на здоров'я людей

ЄС підтвердив вихід США з групи моніторингу військових злочинів РФ в Україні – ЗМІ

Суд закрив справу щодо нападу на журналістів "Схем" в Укрексімбанку - ЗМІ

Рада молодих вчених НАНУ призупинила повноваження голови у зв'язку з можливим плагіатом в її докторській дисертації

Мер македонського міста Кочани після пожежі в нічному клубі подав у відставку

В Києві розпочалося обговорення проєкту плану реалізації Стратегії розвитку міста до 2027 року

Генштаб ЗСУ: на всій лінії фронту станом на 16:00 зафіксовано 98 бойових зіткнень

США пропонували Дамаску розглянути питання про переселення палестинців із Гази до Сирії - ЗМІ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА