19:44 21.08.2013

Росія має поважати вибір України у сфері євроінтеграції, від якої виграє і російський бізнес, - Лінкевічюс

1 хв читати

Міністр закордонних справ Литви, яка наразі головує в ЄС, Лінас Лінкевічюс (Linas Linkevicius) заявляє, що Росія має поважати суверенний вибір України у сфері європейської інтеграції, та називає неприйнятним будь-який тиск на Київ, пов'язаний із можливим підписанням угоди про асоціацію.

Так він прокоментував у вівторок у Брюсселі агентству "Інтерфакс-Україна" останні події у сфері торговельних відносин Росії та України.

За його словами, російсько-українські торговельні питання залишаються в центрі уваги ЄС.

"Із точки зору Євросоюзу будь-які економічні загрози з боку Росії, спрямовані проти України та пов'язані з можливим підписанням угоди про асоціацію з ЄС, - неприйнятні. Росія має поважати суверенний вибір України", - заявив глава зовнішньополітичного відомства Литви.

Л.Лінкевічюс вважає, що використання економічних загроз і тиску "шкідливі не лише для української економіки, а й для російського бізнесу".

"Цілком очевидно, що якнайшвидший початок дострокового застосування глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі в рамках угоди про асоціацію є найкращим для всіх. Я впевнений, що Росія також побачить, що її занепокоєння щодо можливих несприятливих наслідків для українсько-російської торгівлі не має підстав, а навпаки: представники російського бізнесу також зможуть виграти від поліпшення бізнес-середовища в Україні", - переконаний литовський міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА