На площу в Харкові, де відбудуться урочистості за участю Януковича, пропускають тільки за документами
На площу Свободи в Харкові, де на 13.00 заплановано початок заходів з нагоди 70-річчя визволення Харкова за участю президента Віктора Януковича, пускають за документами.
Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", площа оточена міліцією та огороджена металевими конструкціями. Вздовж них збираються люди зі зв'язками синіх і жовтих повітряних кульок і штучними соняшниками.
З одного боку площі встановлено кілька рамок, через які за документами пропускають людей.
Ветеранські делегації привезли близько 11.00, за дві години до початку урочистостей. Для них та інших почесних гостей встановлено стільці під навісами. У цей час на площі вже відбувалася репетиція військових оркестрів і творчих колективів, зокрема дитячих.
Як повідомлялося, 23 серпня В.Янукович перебуває з візитом у Харкові. Він бере участь в урочистостях з нагоди 70-річчя визволення міста від німецько-фашистських загарбників.