Інтерфакс-Україна
09:53 29.08.2013

Розпочавши торговельну війну проти України Росія кинула виклик не лише Україні, а й Євросоюзу - Яценюк

1 хв читати

Розпочавши напередодні підписання угоди про асоціацію Україна-ЄС торговельну війну проти України, Росія кинула виклик не лише Україні, а Європейському Союзу та Україні, про це в ефірі "5 каналу" заявив лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк.

"Європейські партнери отримали від нас чіткий сигнал, що це виклик не лише Україні, а це виклик Європейському Союзу та Україні. І якщо ми будемо разом, якщо у нас спільне європейське майбутнє, то ми разом маємо дати відповідь на ці питання ", - заявив А.Яценюк.

"Компанія Roshen та українські компанії мають отримати доступ на європейський ринок. Це дасть нам змогу виправити економічну ситуацію і перестати бути залежними від російського ринку, який абсолютно непрогнозований", - зазначив опозиціонер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський переговорить сьогодні з американцями щодо документа, який деталізуватиме післявоєнну відбудову України

Офіс генпрокурора перестав публікувати дані щодо кількості зареєстрованих випадків СЗЧ

Засідання Коаліції охочих у форматі відеоконференції відбудеться 11 грудня - ЗМІ

Мовний омбудсмен про заборону російськомовної версії сайтів: Це симптом глибокого болю, але наразі немає правового інструменту це заперечити

Український посол критикує похвалу Нетаньягу Путіну - ЗМІ

За фактом смерті сина космонавта Каденюка відкрита справа за статтею про умисне вбивство з відміткою "самогубство"

Правоохоронці запобігли теракту в Житомирі, для якого ворог намагався використати 16-річну дівчину

Зеленський доручив СЗР більш предметно відстежувати співпрацю між Москвою та Пекіном

Єврокомісар Кос перебуває в Україні з дводенним візитом

Цифрова система в’їзду/виїзду EES запрацювала на кордоні з Румунією

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА