Інтерфакс-Україна
11:47 29.08.2013

Кабмін доручив "Нафтогазу України" обмежити постачання газу ТКЕ за неповних розрахунків

2 хв читати

Кабінет Міністрів України доручив НАК "Нафтогаз України" і керівникам органів центральної виконавчої влади забезпечити негайне обмеження постачання природного газу до технологічного мінімуму підприємствам, що виробляють теплову енергію, у разі неповних розрахунків за спожитий газ.

Текст відповідного розпорядження Кабміну №618-р від 17 липня 2013 року оприлюднено на урядовому порталі в четвер.

Крім того, Раді Міністрів АРК, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям доручено забезпечити дотримання споживання граничних обсягів природного газу суб'єктами господарювання, що виробляють теплову енергію для населення.

Згідно з документом, у 2013 році граничний обсяг природного газу для виробництва теплової енергії для населення не повинен перевищити 6,3 млрд куб. м. Найбільші ліміти виділено Києву (1,277 млрд куб. м), Донецькій (0,923 млрд куб. м), Харківській (0,588 млрд куб. м), Дніпропетровській (0,555 млрд куб. м) і Запорізькій (0,315 млрд куб. м) областям.

При цьому Мінфін та Мінрегіон мають забезпечити спрямування в повному обсязі коштів, наданих у вигляді субвенцій місцевим бюджетам на погашення заборгованості різниці в тарифах на вироблювану ТКЕ для населення теплову енергію, на розрахунки за спожитий природний газ.

Раніше "Нафтогаз України" повідомив, що борги підприємств комунальної теплоенергетики (ТКЕ) за поставлений підприємствами держхолдингу природний газ станом на 10 серпня перевищили 17,4 млрд грн. Зокрема, борги теплопостачальних підприємств за поставлений у 2013 році газ становлять близько 8 млрд грн.

НАК "Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Є монополістом із транзиту та зберігання природного газу в підземних сховищах, а також із транспортування нафти трубопровідним транспортом територією України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську

У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби

РФ продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, пошкоджено інфраструктуру

Поліцейський постраждав унаслідок атаки ворожих безпілотників Запоріжчини

У неділю очікується відключення е/е від 3 до 4 черг для споживачів у всіх регіонах України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА