20:14 03.09.2013

Органи прокуратури України та Чехії тісно взаємодіють у сфері надання правової допомоги - Пшонка

2 хв читати

Генеральна прокуратура України перебуває в постійній тісній взаємодії з Міністерством юстиції та Верховною прокуратурою Чеської Республіки з питань надання правової допомоги, а також із питань виконання екстрадиційних запитів, заявив генпрокурор України Віктор Пшонка.

"Органи прокуратури України вдячні за ефективну співпрацю та високі професійні принципи, які сьогодні незмінно присутні у наших взаємних відносинах щодо кримінального переслідування та розкриття злочинів. Зокрема, йдеться про вирішення питань щодо екстрадиції та виконання міжнародно-правових доручень", - сказав В.Пшонка під час візиту до Чехії у вівторок, де провів зустріч із міністром юстиції Чеської Республіки Марією Бенешовою, повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Генпрокурор України та міністр юстиції Чехії детально обговорили окремі зміни та положення нового проекту закону України "Про прокуратуру".

Під час зустрічі йшлося також про етапи реформування кримінальної юстиції в Україні, зокрема, про декриміналізацію окремих статей Кримінального кодексу, що передбачають відповідальність за економічні злочини, а також про результати практичної реалізації норм нового Кримінального процесуального кодексу України тощо.

Генеральний прокурор України підтвердив готовність української прокуратури до глибинних реформ, приведення її функцій та завдань у відповідність до європейських стандартів.

Також під час візиту до Чехії В.Пшонка зустрівся з генпрокурором Чеської Республіки Павелом Земаном.

Генпрокурори обговорили про плідну співпрацю органів обох держав у галузі надання правової допомоги під час розслідування кримінальних проваджень щодо злочинів проти особи і держави в економічній, соціальній та інших сферах.

За словами В.Пшонки, співпраця органів України та Чехії вирізняється ефективністю, а всі поточні завдання взаємодії вирішуються в плановому робочому порядку.

"Окремо я хочу подякувати за те, що наші наміри стосовно поглиблення двосторонньої співпраці в окреслених та інших сферах повністю співпадають. І підготовка української та чеської сторони до підписання меморандуму про співпрацю між Генеральною прокуратурою України та Верховною прокуратурою Чеської Республіки у сфері міжнародної правової допомоги, боротьби із транснаціональною злочинністю і легалізацією прибутків, отриманих злочинним шляхом, власне, на практиці підтверджує ці наміри", - сказав генпрокурор України.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кількість хворих на "уханьську" пневмонію в Китаї перевищила 800 осіб, померли 25 - влада

Бойовики 11 разів порушили режим припинення вогню на Донбасі, поранено одного військового - штаб ООС

Європарламент подолав перший етап Brexit - голосування на рівні комітету

США додали до санкційних списків щодо Ірану двох людей і шість компаній, п'ять з яких китайські

Вашингтон запровадив нові правила отримання віз для жінок, що хочуть народжувати в США

В Україну прибули представники Організації цивільної авіації Ірану

УГСПЛ презентувала звіт про вплив війни на Донбасі на працівників секс-індустрії

Начальника відділу ГУ ДФС у Київській області затримали під час одержання хабара в 20 тис. грн

Мінінфраструктури оголосило відкритий відбір на посаду керівника АМПУ

ЄС взяв до відома постанову суду ООН про порушення М'янмою зобов'язань за Конвенцією про геноцид

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА