Питання направлення Тимошенко до Берліна на лікування на рівні МЗС не обговорюється - Кожара
Київ та Берлін не провадять переговорів щодо направлення екс-прем'єра Юлії Тимошенко на лікування до Німеччини, заявляє міністр закордонних справ України Леонід Кожара.
Відповідаючи на запитання журналістів про достовірність інформації про нібито підготовку палати для Ю.Тимошенко в Німеччині, глава МЗС сказав: "Я читав це в Інтернеті. Хочу сказати, що на рівні Міністерства закордонних справ на сьогодні про жодну передачу не йдеться".
Раніше Deutsche Welle з посиланням на джерела повідомило, що в спеціальному центрі клініки "Шаріте" готують палату для Ю.Тимошенко. "За даними джерел DW у столичних медичних колах, у спеціальному центрі клініки "Шаріте" у берлінському районі Тегель, де лікують, зокрема, й відомих пацієнтів, уже готують палату для колишньої глави уряду України", - повідомило видання.