14:59 06.09.2013

Минулий тиждень показав рішучість різних політсил у ВР рухатися до ЄС, але розслаблятися зарано - заява посла ЄС в Україні Томбінського

1 хв читати

Перший тиждень роботи Верховної Ради України після літньої відпустки продемонстрував можливість досягнення консенсусу між різними політичними силами щодо ухвалення законодавства у сфері європейської інтеграції, заявив посол Євросоюзу Ян Томбінський.

"Зокрема, Партія регіонів, "Батьківщина", "УДАР" і "Свобода" показали свою рішучість ухвалити потрібні закони та провести реформи й роблять бажання України підписати угоду про асоціацію з ЄС більш правдоподібним", - наголошується в заяві Я.Томбінського, повідомляє прес-служба посольства ЄС в Україні у п'ятницю.

На думку посла ЄС, понад 350 депутатських голосів на підтримку необхідних законів є найкращою відповіддю тим, хто сумнівався в політичній волі України продемонструвати відчутний прогрес у реформах.

"Отже, дуже важливий крок у напрямі підписання угоди про асоціацію у Вільнюсі наприкінці листопада було зроблено. Однак найближчими тижнями треба зберігати таку саму мобілізацію, необхідну для завершення роботи", - висловив переконання Я.Томбінський.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА