Інтерфакс-Україна
09:15 13.09.2013

Марков: Фракція Партії регіонів тримається виключно на страху

2 хв читати

Політик Ігор Марков заявляє, що на народних депутатів від фракції Партії регіонів чинять тиск із метою змусити парламентарів голосувати за рішенням керівництва політсили, а позбавлення його депутатського мандата є прикладом того, що буде з іншими нардепами у разі їхньої незгоди.

"Сьогоднішнє рішення (рішення суду від 12 вересня щодо позбавлення І.Маркова депутатського мандата - ІФ) – це наслідок. Я хотів би поговорити про причини. А причина тут одна - вся фракція Партії регіонів сьогодні тримається виключно на страху: на страху позбавлення мандата, як у випадку зі мною, на страху позбавлення бізнесу, на третируванні з якихось інших питань. Сьогодні важливо було всім показати: хлопці, йдіть і тисніть кнопки, як вам скажуть. За будь-який прояв позиції жорстко каратимуть", - сказав політик в ефірі "5 каналу" в четвер ввечері.

На запитання журналіста, хто конкретно погрожує народним депутатам і чим, І.Марков сказав: "У нас регулярно відбувалися так звані збори фракції, на них були присутні віце-прем’єри і прем’єр, спікери та інші (...). Був присутній і Азаров, і Арбузов. І постійно говорилося лише про одне: що ми маємо всі виконувати волю фракції, ми маємо ходити, голосувати як нам скажуть ".

Політик також подякував народним депутатам із фракцій "Батьківщина" та "УДАР", які виступили на його підтримку.

Як повідомлялося, до Вищого адміністративного суду України з вимогою про позбавлення І.Маркова депутатського мандата звернувся екс-народний депутат Ю.Кармазін. На підтвердження своїх вимог він додав листа головного слідчого управління МВС України про фальсифікацію на виборах народних депутатів 28 жовтня 2012 року понад 6 тисяч підписів на користь І.Маркова.

Цей лист було направлено на адресу ЦВК у рамках розслідування кримінальної справи, яку відкрило Головне слідче управління МВС України за заявою Ю.Кармазіна.

12 вересня ВАСУ визнав за неможливе достовірно встановити результати виборів до Верховної Ради у 133-му окрузі (Одеська обл.), а також визнав відсутність статусу та повноважень народного депутата у І.Маркова.

Політик заявив, що має намір звернутися до Європейського суду з прав людини, щоб оскаржити рішення Вищого адміністративного суду України про позбавлення мандата народного депутата.

Лідер партії "Родіна" Ігор Марков виграв вибори в одномандатному окрузі №133 (Київський район Одеси), набравши 26,6% голосів виборців у жовтні 2012 року.

І.Марков випередив свого головного конкурента - кандидата від Партії регіонів О.Гончаренка більш ніж на 6%.

133-й округ був одним із найбільш проблемних в Одеській області. Серед інших порушень тут масово використовували ручки з чорнилом, що зникає. Співробітники міліції зафіксували використання таких ручок щонайменше на 40 дільницях.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

77-річна жінка загинула внаслідок ворожої атаки в Кривому Розі - Вілкул

У Кривому Розі кількість постраждалих від ракетного удару зросла до 23 людей, з них 6 дітей - ДСНС

На Київщині через несприятливі погодні умови сповільнено рух низки поїздів - "Укрзалізниця"

ДТЕК: на Дніпропетровщині електропостачання відновили для майже 700 тисяч родин, 194 тисячі залишаються без світла після обстрілів

На Київщині працюють 433 одиниці спецтехніки, без світла залишаються понад 142 тис. споживачів — ОВА

Кількість постраждалих від ворожої атаки по Кривому Розі зросла до 17, понад 115 тис. абонентів без електроенергії

Сили оборони уразили логістичні об’єкти росіян на окупованих територіях – Генштаб ЗСУ

Посольство США в Україні рекомендує громадянам США бути готовими до "потенційно значного повітряного нападу" протягом "наступних кількох днів"

ФДМУ запевняє у законності дій свого співробітника, який має векселі російської компанії на 5 тонн золота

У Дніпрі ситуація з водою вже нормалізувалася, потрохи відновлюється подача опалення та світла - Філатов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА