Аеропорт "Харків" вимагає від "Рози вітрів" здійснити службове розслідування інциденту з багажем пасажирів із Бургаса
Міжнародний аеропорт "Харків" передав авіакомпанії "Роза вітрів" офіційну письмову вимогу здійснити якнайшвидше службове розслідування події та забезпечити захист законних прав пасажирів рейсу Бургас (Болгарія) - Харків, що отримали багаж із зовнішніми ушкодженнями.
Як повідомляє прес-служба компанії DCH, яка через компанію "Нью Системс АМ" керує аеропортом, інцидент стався 20 вересня.
"20 вересня 2013 р. рейсом 8232 Бургас-Харків авіакомпанії "Роза вітрів" до Харкова прибув багаж із зовнішніми ушкодженнями - збитими замками (зокрема кодовим) і зламаними застібками-блискавками... Після прибуття рейсу 8232 до Харкова співробітники Міжнародного аеропорту "Харків" в установленому порядку оформили пасажирам DPR (Damage and Pilferage Report), що звернулися, акти про ушкодження багажу, в яких ті зазначали свої претензії", - йдеться в повідомленні прес-служби DCH.
За її інформацією, було оформлено сім таких актів. На виконання необхідних процедур пішло 30 хвилин.
"На жаль, співробітники авіакомпанії "Роза вітрів" не забезпечили належного оперативного реагування на ситуацію. Зокрема, представник цього авіаперевізника тривалий час не приймав заяв пасажирів, що викликало законне обурення потерпілих", - зазначено в повідомленні прес-служби DCH.
Служба авіаційної безпеки аеропорту як виняток дозволила переглянути матеріали, записані камерами відеоспостереження за маршрутом прямування багажу. Пасажири змогли ознайомитися з цими матеріалами відразу ж у день інциденту.
"Міжнародний аеропорт "Харків" передав авіакомпанії "Роза вітрів" офіційну письмову вимогу провести якнайшвидше службове розслідування події та забезпечити захист законних прав пасажирів рейсу відповідно до наказу Міністерства інфраструктури України від 30.11.2012 року №735 "Про затвердження правил повітряних перевезень пасажирів і багажу", - йдеться в повідомленні прес-служби DCH.