12:57 02.10.2013

Тележурналіста Кисельова призначено радником керуючого директора Group DF

1 хв читати

Євгена Кисельова, відомого журналіста і медіаменеджера, призначено штатним радником керуючого директора Group DF Бориса Краснянського, повідомили в прес-службі Group DF у середу.

"Як голова наглядової ради телеканалу "Інтер" я весь цей рік співпрацював з Євгеном Олексійовичем і мав можливість оцінити його професійні якості. Тому я радий, що він прийняв пропозицію про роботу в Group DF", - наведено в повідомленні коментар Б.Краснянського.

На його думку, знання та досвід Є.Кисельова допоможуть у просуванні бренда Group DF на зовнішніх ринках. "Однією зі стратегічних цілей групи є виведення наших компаній на міжнародні ринки капіталу", - сказав Б.Краснянський.

До приходу в Group DF Є.Кисельов обіймав посаду директора компанії "Національні інформаційні системи" (входить до групи "Інтер") та керував інформаційним мовленням телеканалу "Інтеру". У минулому він очолював низку російських телеканалів.

Group DF - диверсифікована міжнародна група компаній, що здійснює свою діяльність у низці країн Європи та Азії й об'єднує активи бізнесмена Дмитра Фірташа. Основними напрямами діяльності групи є азотний, титановий, газовий і банківський та медійний бізнес. Інші сфери діяльності групи нині включають агробізнес, виробництво кальцинованої соди, розвиток енергетичної інфраструктури та нерухомість.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА