14:01 03.10.2013

Матч Україна-Польща 11 жовтня в Харкові відбудеться за присутності глядачів - Суркіс

1 хв читати

Матч відбіркового турніру Чемпіонату світу з футболу між збірними України та Польщі 11 жовтня в Харкові відбудеться з глядачами, повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" віце-президент УЄФА Григорій Суркіс.

За його словами, всі подробиці рішення ФІФА будуть повідомлені на брифінгу у Федерації Футболу України.

Як повідомлялося, 27 вересня дисциплінарний комітет ФІФА ухвалив рішення, що матч відбору чемпіонату світу 2014 року між збірними України і Польщі відбудеться без глядачів. Крім того, згідно з цим рішенням збірній України заборонено грати на стадіоні "Арена-Львів" матчі під егідою ФІФА до завершення відбіркового турніру на чемпіонат світу 2018 року в Росії.

ФФУ подала апеляцію на це рішення і попросила розглянути її за прискореною процедурою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Противник найбільш активний на покровському та курському напрямках

Мінкультури підтвердило понад 30 театрам, операм, циркам, ансамблям, заповідникам і академіям статус критично важливих

Зеленський обговорив з новопризначеним прем'єром Бельгії використання заморожених російських активів

Мінкультури підтвердило каналам "Ми-Україна", "5 канал", "1+1", "Прямий", "Інтер", ICTV, "Новий канал", СТБ, а також УП і NV статус критично важливих

62-га сесія Міжурядової групи експертів зі зміни клімату розпочалася у Ханчжоу - Міндовкілля

Київ привітав зняття ЄС низки санкцій з Сирії та підтвердив готовність надавати продовольство та зерно

Недбалість директора КП спричинила дві масштабні пожежі на Одещині – Офіс генпрокурора

Ворог обстріляв Краматорськ, загинув цивільний, ще одна особа дістала поранення

Польща готує 46-й пакет допомоги Україні та буде продовжувати допомагати – віцепрем'єр

Рада прийняла закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни з пропозиціями президента - нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА