12:12 07.10.2013

Другий тайм перерваного матчу "Дніпро" - "Металіст" буде дограно - рішення Прем'єр-ліги

1 хв читати

Матч 12-го туру чемпіонату України з футболу між дніпропетровським "Дніпром" і харківським "Металістом" буде дограно, починаючи з другого тайму.

Відповідне рішення ухвалила дирекція української футбольної Прем'єр-ліги на своєму засіданні в понеділок, повідомляє офіційний сайт ліги.

Дату й час проведення матчу буде визначено додатково.

Як повідомлялося, матч "Дніпро" - "Металіст" 6 жовтня припинився через відсутність освітлення на стадіоні "Дніпро-Арена". На початку другого тайму на стадіоні в Дніпропетровську виникли проблеми з освітленням, згасла частина прожекторів. Пізніше освітлення на арені зникло повністю, у зв'язку з чим зустріч зупинили.

"Металіст" вимагає зарахувати "Дніпру" технічну поразку за порушення норм безпеки та регламенту проведення чемпіонату.

Після першого тайму "Дніпро" вигравав у "Металіста" з рахунком 2:1. Наразі "Металіст" лідирує в турнірній таблиці чемпіонату України з 29 очками, "Дніпро" відстає від нього на три очки. 26 очок і в донецького "Шахтаря", який зіграв на одну гру більше.

Велика Британія передала Міноборони України обладнання для роботи з реєстром "Оберіг"