Інтерфакс-Україна
13:33 07.10.2013

Синоптики прогнозують теплу зиму в Україні

1 хв читати

Середня температура майбутньої зими в Україні, за попередніми прогнозами, очікується вищою за норму, повідомив директор Українського гідрометцентру Микола Кульбіда.

"Якщо говорити дуже узагальнено, то середня температура зимового періоду в Україні буде вища за норму", - сказав М.Кульбіда на брифінгу в понеділок у Києві.

За його словами, очікується, що січень 2014 року буде аномально теплим. Водночас у грудні температурний режим буде близьким до норми.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони стримують російський наступ, з початку доби сталося 120 бойових зіткнень – Генштаб ЗСУ

Росіяни вдарили по Дніпропетровщині, загинули двоє людей – ДСНС

Протилежні позиції Верховного суду щодо перевірки на плагіат дисертацій, захищених до 2014 року, створюють системну невизначеність - голова НАЗЯВО

Вітренку не подобається політика Міносвіти щодо реорганізації університетів і збільшення вартості за контрактне навчання

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Вітренко заперечує зв'язки з ексдепутатом Київради Комарницьким

Внаслідок серії ворожих ударів по Куп'янську постраждали четверо мирних мешканців

Росіяни ударили по Слов'янську з РСЗВ "Торнадо-С", загинув цивільний, ще троє дістали поранень

У Нікополі російський обстріл забрав життя 27-річної жінки

Близько 13:00 ворог завдав удару по території Сумської громади, загинули двоє людей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА