Інтерфакс-Україна
10:47 15.10.2013

Пожежа в будинку в Луганській області забрала життя жінки і двох дітей

1 хв читати
Пожежа в будинку в Луганській області забрала життя жінки і двох дітей

(Оновлена ​​версія новини)

Троє осіб (жінка і двоє дітей) загинули в результаті пожежі в дерев'яному двоповерховому житловому будинку в смт Ломуватка Луганської області, повідомляється на сайті Держслужби України з надзвичайних ситуацій.

Пожежа виникла вночі. Вогонь охопив дах на площі 200 кв.м, існувала загроза його розповсюдження на 4 розташовані поруч будинки.

Рятувальникам вдалося ліквідувати пожежу близько 06.00.

На місці виявлено тіла жінки і двох дітей. Ще 5 осіб у стані середньої важкості госпіталізовано до травматологічного відділення центральної лікарні м.Брянки.

Всього в будинку проживає 18 осіб. Вирішується питання розселення їх у гуртожитку.

Причини пожежі встановлюються.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністерства України та Польщі підпишуть угоду про співпрацю та про набуття навичок керування дронами - Косіняк-Камиш

Голова Міноборони Польщі прибув до Києва, обговорюватиме військову співпрацю

Українська AI-платформа дозволяє комерційним будівлям знизити енергоспоживання до 20%

Focus Estate Fund придбав торговий парк в Італії

Росіяни атакували підрозділ ДСНС в Ніжині, один рятувальник загинув, двоє поранені – обладміністрація

Правоохоронці оголосили в розшук ексдепутата Іванющенка, підозрюваного у заволодінні 18 га землі під Києвом

ППО знешкодила вночі 48 з 75 ворожих дронів, зафіксовані влучання в 6 локаціях

Учасники спецсесії ЄВІ отримали результати в персональних кабінетах - УЦОЯО

Дві пожежі виникли в Київській області внаслідок атаки російських дронів, без постраждалих – обладміністрація

ЦПД спростувало інформацію про присутність росіян у центрі Купʼянська

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА