Інтерфакс-Україна
16:06 24.10.2013

На курортах Єгипту спокійно, вони чекають на українських туристів - голова єгипетського Держагентства туризму

2 хв читати
На курортах Єгипту спокійно, вони чекають на українських туристів - голова єгипетського Держагентства туризму

Голова Державного агентства Арабської Республіки Єгипет з туризму Насер Хамді запевняє, що ситуація на курортах Єгипту спокійна, і запрошує українських туристів на відпочинок.

На прес-конференції в четвер в агентстві "Інтерфакс-Україна" Н.Хамді розповів, що Україна дуже важлива для туристичної індустрії Єгипту. За його словами, у 2011 році Єгипет відвідали близько 0,5 млн українців, а у 2012 році ця цифра зменшилася удвічі. З січня по вересень 2013 року, як зазначив голова Держагентства, Єгипет відвідали понад 232 тис. громадян України, що порівняно з минулим роком на 9% більше.

"Ми тут перебуваємо, щоб переконати українців у тому, що ситуація в Єгипті спокійна. Ми хочемо, щоб ви повернулися до нас і насолоджувалися прекрасними краєвидами та чудовими пляжами", - сказав Н.Хамді, звертаючись до українців.

Говорячи про рекламу Єгипту як місця відпочинку, він розповів, що застосовуються нові технології та можливості Інтернету: на курортах встановлено камери, які в режимі реального часу транслюють те, що відбувається на курортах. "На цих екранах ви можете побачити, що туристи спокійно відпочивають", - пояснив він.

Також Н.Хамді розповів про заходи безпеки, яких вживає влада Єгипту: "Було вжито заходів безпеки на різних рівнях. Уздовж лінії Шарм-ель-Шейха, Червоного моря було вишикувано лінію військовослужбовці. Також посилено патрулювання територією моря. Щодо співпраці з МВС, то на пропускних пунктах, вулицях, пляжах, у місцях масового скупчення людей встановлено камери, конвої поліцейських супроводжують в автобусах туристів з одного курорту в інший".

Коментуючи інформацію про те, що МЗС України не зняв рекомендації українцям без особливої потреби не відвідувати Єгипет, Н.Хамді зазначив, що рекомендація стосується Каїра, а не курортних зон.

За його словами, українське зовнішньополітичне відомство може направити свою делегацію до Єгипту, щоб переконатись у безпеці відпочинку в країні.

"Ми сподіваємося, що в найближчому майбутньому все налагодиться", - підсумував голова Держагентства Єгипту з туризму.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко закликала посилити санкційний тиск, який вже коштував РФ $160 млрд

Сили оборони відбили з початку доби 152 ворожі атаки - Генштаб

Макрон призначив новим прем'єр-міністром Франції Лекорню

Міністри оборони Британії, Франції, Німеччини, Італії та Польщі проведуть переговори у Лондоні у середу, Шмигаль також візьме участь

2 млрд фунтів стерлінгів військової підтримки для України забезпечено завдяки ініціативі IFU, очолюваній Британією

Канада до кінця року передасть Україні 50 бронетранспортерів ACSV

Білий дім: Трамп незадоволений ударом по Катару, але вважає, що це допоможе встановленню миру

Біженцями наразі лишаються 5,7 млн українців, переселенцями 3,8 млн, повернулися 4,1 млн – МОМ

Консультації щодо прав угорської національної меншини пройдуть у середу - Сибіга провів розмову з Сіярто

Ворог втратив з початку року 299 тис. військових

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА