Інтерфакс-Україна
16:38 25.10.2013

Крим має намір відкрити понад 20 курортно-туристичних офісів на території України та в інших країнах

2 хв читати

Крим планує відкрити понад 20 курортно-туристичних офісів у регіонах України та інших державах.

Як повідомляє управління інформаційної політики уряду автономії, про це повідомив заступник голови Ради Міністрів Криму Георгій Псарьов у рамках сесії "Туризм і сфера MICE: кращі практики регіону" на IV Міжнародному Чорноморському економічному форумі, що відбувається в п'ятницю в Лівадійському палаці.

За допомогою туристичних офісів реалізуються програми з навчання лікарів і турагентів роботі з кримським санаторним і туристичним продуктом, організовуються інфотури до Криму, поширюється іміджева інформація. Нині відкрито туристичні офіси у Баку, Єкатеринбурзі, Києві, Мінську, Москві, Ризі, Санкт-Петербурзі, Сиктивкарі. Найближчим часом планується відкрити такі офіси в Дніпропетровську, Львові та Харкові.

"Офіси створюються на базі місцевих туристичних компаній та інформаційних центрів, які відбирають на конкурсних умовах без залучення бюджетних коштів. Це проект державно-приватного партнерства. Кожен з офісів створює локальну мережу турагентств, клінік, лікарів і профспілок, готових до роботи з Кримом. Кожен навчений туристичний офіс отримає вивіску "Експерт з продажів Криму", - сказав Г.Псарьов.

Він зазначив, що офіси покликані популяризувати відпочинок і оздоровлення в Криму в період міжсезоння і, тим самим, вирішити проблему сезонності тургалузі. "Ця проблема актуальна для багатьох країн Чорноморського регіону. Тому сьогодні вкрай важливо розвивати оздоровчий туризм у міжсезоння та розширювати лікувальну базу закладів. Це дасть змогу продовжити курортний сезон, а також забезпечити економічну ефективність та інвестиційну привабливість туристичної галузі", - наголосив заступник глави кримського уряду.

Під час сесії "Туризм і сфера MICE: кращі практики регіону" на форумі було презентовано санаторно-курортний потенціал Криму, який є однією з пріоритетних галузей для залучення інвестицій як ефективного інструменту соціально-економічного розвитку автономії у рамках Державної програми активізації економіки в 2013-2014 роках, розробленої за завданням президента України.

IV Міжнародний Чорноморський економічний форум відбувається в Лівадійському палаці 24-25 жовтня. Цього року форум присвячений макроекономічним перспективам і точкам економічного зростання, ефективним моделям залучення інвестицій, розвитку агропромислового комплексу, інфраструктури, індустрії туризму.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Путін не вимагав припинення допомоги Україні - Трамп

Вік громадян, які зможуть стати на військовий облік, перебуваючи за кордоном, розширять до 60 років - Верещук

Вистава й виставка про злочинне викрадення РФ українських дітей відбулися в Києві в рамках Bring Kids Back UA

Зеленський заявив про продовження Путіним атак на українську інфраструктуру після його домовленості з Трампом припинити їх

Борис Джонсон піддав критиці переговори Трампа з Путіним, Петер Сійярто - привітав

Радник Зеленського вказав переговорнику Путіна на відмову РФ від припинення вогню

Нардепи відзначають очікуваність результатів перемовин Трампа з Путіним, неприйнятність вимог РФ і важливість зусиль США

Глава Мінфіну США допускає завершення війни в Україні без посилення санкцій проти РФ

Російський БпЛА впав на дах обласної клінічної лікарні в Сумах - ОВА

Навіть часткове припинення вогню буде позитивним результатом і наблизить Україну до закінчення війни – Зеленський

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА