Інтерфакс-Україна
16:59 29.10.2013

У Севастополі вперше розпочався "Тиждень IT"

2 хв читати

У Севастополі вперше розпочався "Тиждень IT у Севастополі та Криму".

Під час церемонії відкриття "Тижня IT" голова Севастопольської міської держадміністрації Володимир Яцуба заявив, що обіцяє всебічну підтримку бізнесу, який розвиває інформаційні технології. "Нам складно змагатися з такими розвиненими регіонами як Київ, Донецьк, Дніпропетровськ, особливо Харків, але я обіцяю вам усіляку підтримку", - наголосив він.

У свою чергу експерт проекту ЄС "Залучення прямих іноземних інвестицій у Севастополь" Дмитро Соколов заявив, що Севастополь і Крим мають усі підстави стати IT-центром України. "Основною складовою IT-галузі є кадри, їх конкурентна вартість. У Севастополі у зв'язку з цим є кваліфіковані кадри з технічними навичками, кілька вишів, які щорічно випускають молодих фахівців у сфері IT, центральним з яких є СевНТУ, і надійний Інтернет. Тобто всі передумови є", - заявив експерт.

Протягом чотирьох днів у Сімферополі та Севастополі буде проведено низку заходів: засідання клубу ІТ-лідерів регіону, семінари з проблематики стартапів на базі провідних вишів півострова та завершальний семінар зі створення "ІТ-Кластеру Крим".

Основна мета "Тижня ІТ" - зосередження уваги на галузі інформаційних технологій як провідної для розвитку економіки, обмін досвідом і знаннями, нові контакти та співпраця для ІТ-компаній, а також підвищення престижності професій.

"Тиждень ІТ у Севастополі та Криму" проводять спільно відділ інвестицій і зовнішньоекономічної діяльності Севастопольської міськдержадміністрації, проект ЄС "Залучення прямих іноземних інвестицій у Севастополь", "ІТ-Кластер Крим" і Севастопольський регіональний центр з інвестицій і розвитку.

ОСТАННЄ

Росіяни знов вдарили по Херсону керованими авіабомбами в районі автомобільного мосту — ОВА

Кількість загиблих внаслідок удару РФ по Краматорську зросла до 4 людей – ДСНС

У найближчі дні в Україні збережеться спекотна погода, у східних та західних областях – короткочасні дощі, місцями грози

Двоє людей загинули та 11 поранено на Херсонщині через російські обстріли – поліція

В Мінкультури обговорюють створення професійної спільноти театральних критиків

УЧХ надав першу допомогу 6 постраждалим від влучення ворожої ракети у Миколаєві

Колишній спецпрокурор Трампа Джек Сміт став об’єктом федерального розслідування в США - ЗМІ

Генштаб зафіксував впродовж доби 138 бойових зіткнень

Ворог просунувся у районах Торського, Горіхового, Зеленого Поля та Новополя — DeepState

ГУР здобули секретні дані про новітній атомний підводний крейсер РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА