Інтерфакс-Україна
12:20 30.10.2013

Рада Європи надасть підтримку Україні у реалізації реформи кримінальної юстиції

1 хв читати

Рада Європи обіцяє надавати підтримку Україні на шляху реалізації реформи кримінальної юстиції.

"Я хотів би вас запевнити, що Рада Європи готова надалі надавати Україні підтримку в майбутніх зусиллях щодо ефективної реалізації реформи кримінальної юстиції", - повідомив директор директорату з прав людини та верховенства права Ради Європи Крістос Джіакумопулос під час міжнародної конференції за результатами першого року застосування Кримінального процесуального кодексу України в Києві в середу.

За його словами, на сьогодні Україна має історичну можливість для впровадження європейських стандартів у своєму законодавстві на шляху реалізації демократичних реформ.

Крім того, представник Ради Європи закликав українську владу врахувати рекомендації Венеціанської комісії під час ухвалення закону про прокуратуру.

"Ми хочемо, щоб цей новий закон було впроваджено в повній відповідності до європейських стандартів", - наголосив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На посилення обороноздатності Сумщини спрямовано понад мільярд гривень — ОВА

Імпорт російської нафти Індією у грудні впаде до мінімуму за три роки – ЗМІ

Ворог втратив 117 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Сили оборони відбили з початку доби 147 бойових зіткнень - Генштаб

ОВА: Внаслідок атаки на Запоріжжя госпіталізовано вже 12 людей

Bloomberg опублікував жовтневі розмови Віткоффа, Ушакова та Дмітрієва про підготовку мирного плану

Кількість поранених унаслідок атаки росіян на Запоріжжя зросла до семи — ОВА

Україна та Британія обговорили посилення оборонної співпраці та розгортання сил стримування Коаліцією охочих — ОП

Ворог атакував Запоріжжя безпілотниками: пошкоджено щонайменше сім багатоповерхівок, поранено четверо людей — ОВА

Міністр Сухопутних військ США Дрісколл цього тижня відвідає Київ — Єрмак

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА