Інтерфакс-Україна
10:49 04.11.2013

Унаслідок ДТП у Київській області загинули три людини, одна людина постраждала

1 хв читати

Унаслідок зіткнення двох легкових автомобілів у Київській області загинули три людини, одну людину з травмами середнього ступеня тяжкості госпіталізовано до лікарні.

Як повідомляє прес-служба ДСНС, ДТП сталася о 12.24 у неділю на перехресті доріг с. Макарівка і с. Сукачі Іванківського району.

За фактом події правоохоронні органи проводять розслідування.

ОСТАННЄ

Знеструмлення у чотирьох областях після атак, у більшості регіонів застосовано аварійні відключення - Міненерго

Свириденко і Сибіга обговорили з дипломатичним корпусом мобілізацію додаткової енергетичної та військової допомоги для України

Зустріч в Абу-Дабі почнеться ввечері - радник Зеленського

Федоров підписав наказ про запуск проєкту Mission Control — систему управління дронами в бойовій екосистемі DELTA

Українська армія чисельністю в 1 млн має бути основою Європейських сил – Зеленський

У Святошинському районі Києва сталась пожежа на території складів, може погіршитись стан повітря - влада

Кличко заявив про опорні пункти обігріву в Києві і знову закликав жителів з за можливості виїхати з міста

Пакет процвітання потребує доопрацювання, але майбутнє його позитивне – Зеленський

Зеленський: сторони в Абу-Дабі будуть обговорювати ключове питання Донбасу

У складі делегації в ОАЕ також буде Скібицький і дипломати – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА