Інтерфакс-Україна
11:45 04.11.2013

Українців немає серед загиблих і постраждалих у ДТП у Ставропольському краї РФ, уточнюють у МЗС

1 хв читати

У Міністерстві закордонних справ України повідомляють, що перевірка генконсульства України в Ростові-на-Дону визначила відсутність громадян України серед загиблих і постраждалих унаслідок ДТП у Ставропольському краю.

"Унаслідок ДТП, яка сталася у Ставропольському краю 3 листопада, громадян України серед загиблих і постраждалих немає", - повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" в понеділок директор департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс.

Він нагадав, що раніше у відділенні МНС у Ставропольському краю повідомили, що троє загиблих і один потерпілий - громадяни України, проте перевірка генконсульства України встановила, що ці громадяни не є українцями, всі вони - громадяни Азербайджану.

Як повідомлялося, 3 листопада внаслідок зіткнення мікроавтобуса "Рено" з українськими номерами й автобуса на федеральній автодорозі "Кавказ" у Мінераловодському районі Ставропілля загинули чотири людини, ще двох госпіталізували. При цьому зазначалося, що серед загиблих - троє українців, один також постраждав.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мудра: Війна Росії – загроза для всього вільного світу

1 травня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Глава МЗС Люксембургу про триденне "перемир’я" РФ: Мир надто серйозна річ, щоб робити його лише коли вигідно пропаганді

Сибіга: Вже найближчим часом відбудуться зустрічі з США і європейськими партнерами, деталі узгоджуються

Люксембург інвестує EUR10 в оборону України – міністр оборони Бакес

Люксембург спрямовує EUR1 млн Фундації Олени Зеленської – глава МЗС

Люксембург спрямовує EUR10 на енергетичну стійкості України – глава МЗС Беттель

Делеверидж українських компаній за три останні роки перевищив прямі іноземні інвестиції втричі- експерт

Прем'єр Канади після розмови з Зеленським: РФ має сісти за стіл перемовин з доброю волею

Угода Україна-США чітко сигналізує Росії відданість адміністрації Трампа мирному процесу, в центрі якого - вільна, суверенна і процвітаюча Україна – Мінфін США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА