Інтерфакс-Україна
12:33 04.11.2013

Українців немає серед жертв аварії судна біля берегів Таїланду

1 хв читати

Міністерство закордонних справ України повідомляє, що громадян України немає серед загиблих на затонулому біля берегів Таїланду поромі.

"Громадян України серед загиблих немає", - повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" директор департаменту інформаційної політики МЗС України Євген Перебийнісув понеділок.

3 листопада в Сіамській затоці за кілька кілометрів від узбережжя Таїланду затонув пасажирський пором, що йшов з острова Лан до Паттайї та перевозив переважно іноземних туристів.

У результаті рятувальної операції на берег доставили близько 200 людей. За попередньою інформацією, загинули семеро людей, близько 20 осіб доправили до лікарень.

За наявною інформацією, на борту порома перебували кількадесят російських громадян. Більшість із них врятовано. Серед загиблих є одна російська громадянка.

Таїландська влада працює над з’ясуванням громадянства загиблих у катастрофі, які не мали документів, що засвідчують особу.

На сьогодні четверо росіян перебувають у таїландських лікувальних закладах із травмами різного ступеня тяжкості, зокрема одна дитина - у важкому стані.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прокуратура через суд повернула місту ділянку набережної Дніпра неподалік ЖК River Stone

Меліоративне майно до 1 січня 2026р передадуть Держрибагентству - Мінекономіки

Сили оборони відбили з початку доби 107 ворожих атак - Генштаб

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Миколаївській області - ОВА

Трамп має намір дати Путіну ще два тижні і в разі його відмови від перемовин покласти провину на одну з сторін

Трамп: Путін може приїхати на Чемпіонат світу з футболу 2026 в Америку, а може й ні, залежно від подій наступних тижнів

Трамп заявив, що висловив невдоволення Путіну ударом РФ по американському заводу в українському Закарпатті

Сутички відбулись у Вінниці при спробі поліцейських заблокувати громадянина, якого розшукував ТЦК

Дві масштабні пожежі в екосистемах у передмісті Харкова локалізовано, триває їх ліквідація

Військові розкритикували вилучення 8 млрд грн з бюджету Києва, відзначивши, що столиця дає їм найбільше дронів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА