19:59 04.11.2013

Фрегат "Гетьман Сагайдачний" запобіг нападу піратів на цивільне судно - Міноборони України

1 хв читати

У ніч 3 листопада о 00.31 цивільне судно MANJIN CILD звернулося за міжнародним радіоканалом до фрегата Військово-Морських сил Збройних сил України "Гетьман Сагайдачний" і повідомило, що їх переслідує малорозмірний швидкісний плавзасіб.

Як повідомляє прес-служба Міністерства оборони України в понеділок, за сигналом "бойова тривога" особовий склад розрахунку з відбиття швидкісних малорозмірних засобів був приведений у готовність №1. Силами доглядової команди було посилено оборону корабля від нападу швидкісних плавзасобів, а вертолітний загін був приведений у повну готовність.

Командир національного контингенту контр-адмірал Андрій Тарасов прийняв рішення на захист цивільного судна від підозрюваного у піратстві малорозмірного швидкісного плавзасобу і наказав розпочати стрімке зближення із судном, яке потребує допомоги.

За каналом зв'язку було попереджено всі судна, що перебували в коридорі безпеки Аденської затоки (близько десяти суден). При зближенні фрегата із судном MANJIN CILD на дистанцію 35 кабельтових швидкісний плавзасіб припинив переслідування вищезгаданого судна і зник у просторах Аденської затоки.

"Екіпаж корабля був готовий виконати поставлені завдання та надати допомогу цивільному судну. Це перша фактична операція національного контингенту у рамках протидії піратству в районі Африканського Рогу", - зазначив командир фрегата "Гетьман Сагайдачний" капітан II рангу Роман П’ятницький.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА