Інтерфакс-Україна
12:57 07.11.2013

Україна запропонує МВФ модель, що дасть змогу скоротити дефіцит "Нафтогазу", - Бойко

1 хв читати
Україна запропонує МВФ модель, що дасть змогу скоротити дефіцит "Нафтогазу", - Бойко

Україна запропонує Міжнародному валютному фонду (МВФ) модель, що дасть змогу скоротити дефіцит НАК "Нафтогаз України" й не зачіпатиме при цьому інтересів соціально не захищених верств населення, повідомив віце-прем'єр-міністр України Юрій Бойко.

"Ми знайшли модель, яка дасть нам можливість, не зачіпаючи соціально не захищені верстви, запропонувати МВФ модель, котра дозволить їм показати, що ми скоротимо дефіцит НАК "Нафтогаз України" за рахунок цього", - сказав він на брифінгу в четвер.

Ю.Бойко зазначив, що насамперед ідеться про ті заходи, яких вживає Україна в рамках європейського Енергетичного співтовариства, зокрема щодо відкриття ринку для приватних компаній і заходу, і сходу.

Віце-прем'єр нагадав, що за рахунок таких дій Україні вдалося значно скоротити закупівлю газу в російського "Газпрому".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фон дер Ляєн згадала Україну в різдвяному привітанні

В Ізмаїльському районі відкрили нову ділянку дороги Т1607, що веде до "полуничної столиці" Одещини

Нацбанк випустив монету "Дух Різдва" із зображенням дідуха

Парламентарії України та Молдови окреслили пріоритетні напрями співпраці на 2026 рік

Буданов відвідав бойові позиції спецпризначенців ГУР на запорізькому напрямку

Дрони СБУ уразили нафтові резервуари в порту Темрюк і газопереробний завод в Оренбурзі - джерело

У справі про шахрайські кол-центри повідомлено про нові підозри, зокрема щодо вимагання 1,2 млн грн із застосуванням насильства

УЧХ допомагав ліквідувати наслідки ворожої атаки БпЛА у Чернігові

Атаки РФ у різдвяну ніч призвели до додаткових відключень е/е в кількох областях – Міненерго

Військовий про ситуацію у Куп'янську: росіяни в місті є, але в дуже малій кількості, повного контролю не мають

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА