Інтерфакс-Україна
17:26 07.11.2013

Пункт пропуску через державний кордон для морського вантажосполучення буде відкрито на території ЧСЗ

1 хв читати

Кабінет Міністрів України розпорядився відкрити на території ПАТ "Чорноморський суднобудівний завод" (ЧСЗ, Миколаїв), що входить до складу Smart Maritime Group (SMG) - суднобудівного субхолдингу "Смарт-холдингу" Вадима Новинського, міжнародний пункт контролю через державний кордон України для морського вантажного сполучення з постійним режимом функціонування та цілодобовим часом роботи.

Згідно з розпорядженням уряду №858-р від 30 жовтня 2013 року, пункт на території ЧСЗ відкривається для впорядкування діяльності пункту пропуску через державний кордон для морського сполучення в Миколаївському морському торговельному порту.

ЧСЗ - судноверф із найбільшим технічним потенціалом в Україні. Для будівництва суден і кораблів водотоннажністю до 105 тис. тонн завод має два похилі стапелі "0" та "1". Поточно-позиційне виробництво спеціалізовано для серійного виробництва суден дедвейтом до 9000 тонн.

ЧСЗ входить до Smart Maritime Group разом із ВАТ "Херсонський суднобудівний завод", а також ПАТ "Миколаївський суднобудівний завод "Океан".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

60% бюджету проєкту Ukraine Transition Program 2025–2028 спрямують на Миколаївщину, 40% — на інші регіони України

США ще збирають дані щодо інциденту з російськими дронами у Польщі – Рубіо

Сили безпілотних систем збили ударно-розвідувальний безпілотник "Оріон" - командувач СБС

Деякі послуги в "Дії" тимчасово не працюватимуть через планові оновлення реєстрів Мін’юсту

У результаті російського авіаудару по Інгульцю на Херсонщині загинула жінка

У Києві Єрмак, Ткаченко і радники з безпеки ЄС і Британії вшанували пам’ять загиблих у Дарницькому районі

МЗС України обговорило розвиток Українського інституту з Наглядовою радою та з його керівництвом

Румунія перехопила російський дрон у національному повітряному просторі

Зеленський: Російський дрон заглибився на територію Румунії на 10 кілометрів і перебував у повітрі 50 хвилин

Зеленський привітав українських спортсменів з Днем фізичної культури і спорту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА