Інтерфакс-Україна
09:32 11.11.2013

Угода про асоціацію не принесе Україні додаткового кредитування - Азаров

1 хв читати
Угода про асоціацію не принесе Україні додаткового кредитування - Азаров

Україна не пов'язує підписання угоди про асоціацію з необхідністю кредитування, заявляє прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"Ми не очікували і не пов'язуємо наше бажання підписати угоду про асоціацію... з необхідністю кредитування та отримання якихось кредитів. Ми прекрасно розуміємо, що жодних кредитів ми не отримаємо і на це не зорієнтовані", - сказав прем'єр в інтерв'ю телеканалу "Інтер".

Він нагадав, що Євросоюз кілька років тому дав обіцянку про виділення Україні 610 млн євро, проте кожен раз пов'язував виділення цих коштів цілою низкою умов. "Зараз воно зав'язане на укладення угоди з МВФ", - додав прем'єр.

За його словами, український уряд не приховує тих проблем, що існують у країні і постійно про них говорить. "І ті хто думає, що варто підписати угоду і завтра у нас дороги будуть прекрасними, школи сучасними, лікарні будуть супер-сучасними - це обман людей. Попереду колосальна робота, що вимагає напруження сили і не залежить від того, чи є угоди, чи немає угоди - Україну треба розвивати", - підсумував Азаров.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна й Японія домовилися про запуск регулярного механізму оборонних консультацій - Єрмак

Через ворожий обстріл на вокзалі у Сумах пошкоджено поїзд Харків-Ужгород, пасажири цілі

Рютте привітав рішення Німеччини про надання Україні двох додаткових систем Patriot

Президент Чехії закликав до посилення міжнародного тиску на Росію

АОЗ поставила ЗСУ 1 мільйон FPV-дронів з січня по липень 2025 р.

Свириденко та посол Японії обговорили українсько-японський бізнес-форум, запланований на осінь

Сибіга та Сікорський обговорили пакети військової допомоги Польщі для України та санкції проти Росії

Наглядова рада Запорізького нацуніверситету націлилась увійти до топ-20 університетів України за 2 роки – голова

В Жмеринці зійшов з рейок вагон електропоїзда, постраждалих немає

Росіяни атакували енергетичну інфраструктуру Сумщини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА